Busko -zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Busko -zdrój

Post autor: senta28 »

Koleżanka chce prosić NFZ do Buska zbliża się jej termin(u mnie kosmos), który ośrodek polecacie, nic nie mogę jej doradzić bo w Busku nie byłam. Kobitka szuka super bazy zabiegowej, lokalowej(jedyneczki - czyli tam gdzie mniejszy problem coś takiego zamówić), oraz rozrywkowej, a że uwielbia wodę to jej żywioł, to dobrze by było, żeby to był budynek z basenem. Dużo tego, ale niektórzy mają takie wymagania, ja obiecałam znając tą super stronkę coś poszukać jej. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko -zdrój

Post autor: Felice »

To jeszcze niech się dowie do których jej oddział NFZ wysyła i na jaka umowę - szpitalną,sanatoryjną,rehabilitacja? Każdy sle gdzie indziej.Ja polecam wojskowy.
forumowicz

Re: Busko -zdrój

Post autor: forumowicz »

Nida.
Ale, ale. NFZ do sobie można prosić... :( Dają co aktualnie maja i co chcą według sobie tylko znanych kryteriów.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko -zdrój

Post autor: ewiko »

Kiedyś zdarzyło mi się, że pani z NFZ-tu zapytała wręcz kiedy i gdzie chcę pojechać. Była to rozmowa telefoniczna, po mojej reklamacji w sprawie przedłużającego się terminu wyjazdu. Okazało się że moje dokumenty zawieruszyły się w szufladach, i dlatego nie dostawałam przydziału. Więc skoro mogłam wybrać, to pojechałam tam gdzie chciałam i kiedy chciałam....
Busko.... cóż tam mają najlepsze (według mnie) zabiegi. Byłam w Nidzie i Włókniarzu. Nida bardziej kameralna, z basenem , za niewielką dopłatą dostałam pokój o podwyższonym standardzie. Włókniarz jest dwa razy większy, z basenem do ćwiczeń. Nie wiem jak z pokojami z NFZ, bo byłam prywatnie, ale dostać się do Włókniarza to tak jak wygrać los na loterii. Szczerze polecam obydwa.
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko -zdrój

Post autor: senta28 »

Ja jak składałam swój wniosek nic nie zaznaczałam gdzie chcę jechać, a koleżanka napisała w jakie regiony chce. Postanowiła , że napisze też dodatkowo o miejscowości. Dobra wola osoby przydzielającej, mi też przysługę zrobili, zmienili termin, bo inaczej miałam tam spędzić Boże Narodzenie, a Sylwester w drodze powrotnej do domu, nie mogłam tego dzieciom zrobić. Jest tych ośrodków w Busku trochę stąd szuka gdzie warto prosić. Czekam jeszcze na inne opinie i dziękuję za te opisane. Pozdrawiam
forumowicz

Re: Busko -zdrój

Post autor: forumowicz »

Szczerze i odważnie nie polecam Marconiego! Przecież mogę :)
Ze względów medyczno/pobytowych, za najlepsze uważam Nidę. W następnej kolejności wojskowy, Astoria, Rafał, Włókniarz (ale to jest za duży moloch) i częściowo Słowacki.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko -zdrój

Post autor: ewiko »

ASTORIA ???, słyszałam niepochlebne opinie, ale może zmienilo się na lepsze...
forumowicz

Re: Busko -zdrój

Post autor: forumowicz »

ewiko pisze:ASTORIA ???, słyszałam niepochlebne opinie, ale może zmienilo się na lepsze...
Są różni ludzie i różne opinie. To dobrze :)
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko -zdrój

Post autor: senta28 »

dziękuję i czekam na inne opinie
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko -zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Felice pisze:To jeszcze niech się dowie do których jej oddział NFZ wysyła i na jaka umowę - szpitalną,sanatoryjną,rehabilitacja? Każdy sle gdzie indziej.Ja polecam wojskowy.
Witam,Felicja bardzo konkretnie odpowiedziała Ci na pytanie :!: a Sanatorium Wojskowe moim zdaniem to najlepszy obiekt w Busku-nie biorąc pod uwagę hoteli SPA,Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ