Sanvit Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: forumowicz »

  • Obiekt połozony na górce ,dla osób niepełnosprawnych troszkę wysoko ,ale da się wejść.
    Winda zaraz po wyjsciu z parkingu do wygodnego przemieszczenia się z bagażem do budynku.
    Obiekt 4 piętrowy ,wszystkie zabiegi oraz basen na miejscu.
    W budynku kawiarenka połączona z recepcją ,zaopatrzona w alkohole,gorące napoje takie jak herbata ,kawy grzane wino ,grzane piwo .

    Standard obiektu : pokoje jednoosobowe ,dwuosobowe ,pokoje typu studio ,standard bardzo rózny .Od komfortowych po wczesny" Gierek" Rezerwacje? wolna "amerykanka" kto raniej wstaje ten tam rządzi i decyduje o przydziałach ,kryteria trudne do zrozumienia.

    Baza zabiegowa: Zabiegi standardowe jak w innych sanatoriach.Hydromasaże dla farciarzy ;) :D w zależności do jakiego lekarza się trafi podczas pierwszej wizyty.Basen ? woda chłodna często ,co skutkowało licznymi przyziebieniami ,temperatura 27-28 stopni szok.Reklamacje pacjentów skutkowały na krótko . :shock:
    Obsługa na zabiegach miła sympatyczna ,bezproblemowa.

    Posiłki i tutaj ogromna zmiana od ubiegłego roku na niestety gorszą .Diety niczym nie rózniące się od siebie.Porażka .Sniadania i kolacje ? wielkie nieporozumienie .Przykład : 5 dkg lub mniej pasztetu sałatka z : ziemniaków z groszkiem i marchewką wymieszane ,nie wiadomo co to ,lub buraczki czerwone pokrojone w kosteczkę z groszkiem zielonym szok .Ilości? dla krasnoludków .Okazuje się ,że w tym roku zmieniono dietetyka i efekt tragiczny.Obiady w miarę ok.Także panowie muszą robic niestety duże zakupy "jedzeniowe".

    Podsumowując : Personel przyjazny ,pani dyrektor też ,zabiegi podobne jak w innych sanatoriach ,sklepy blisko bary też więc z głodu nikt nie umrze ;) :lol: Iwonicz sympatyczny szlak na Bełkotkę zaliczony ,zaliczone też inne uciechy :oops: ;)
    Pobyt udany :) towarzystwo miłe ,współspaczka ok :D
    Sanvit jako takie sanatorium w swoim specyficznym "klimacie" po prostu.......polecam :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: forumowicz »

forumowicz

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: forumowicz »

Ewentualnie polecam jedyneczkę ;) :lol: i na dzisiaj wystarczy po podrózy :)

[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: danusia57 »

Kruszynko :D pokaż forumowiczom pokoje stare,przed remontem :shock: ,bo i takie są w Sanvicie.
Na zdjęciach są nowiutkie po remoncie i taki w nich porządeczek :lol: :lol: pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: forumowicz »

Danusiu :serce: będzie pewna trudność ponieważ mieszkałam w nowym :roll: i bywałam w nowym ....nowych :serce: :serce: :kwiat: nie sfotografowałam starego ,hm :o
amimoooza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 15 mar 2015 17:29
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: amimoooza »

Witam, wybieram się do Sanvitu w sierpniu. Czy mogłabyś podać, jeżeli pamiętasz, numer tego ładnego dwuosobowego pokoju? Na którym był piętrze? Widok miał na wejście czy na las ? Czy w pokojach są ręczniki? Może jakieś praktyczne rady? Pozdrawiam, Amimoza
forumowicz

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: forumowicz »

Witaj bardzo proszę 402A 4 pietro.Winda jeżdzi bez zastrzeżeń.Niestety widoczek na drzewa ;) Ręczniki są na stanie w pokoju i są wymieniane na życzenie.
Pytaj konkretnie co Ciebie interesuje jeśli bedę wiedziała odpowiem .Pozdrawiam serdecznie. :)
Ps oczywiscie ten pokój pierwszy od góry tam mieszkałam ,ten poniżej tylko fotografowałam :? :)
amimoooza
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 15 mar 2015 17:29
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: amimoooza »

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. I za zamieszczoną opinię.
Szkoda, że tak wiele rzeczy szwankuje w tym sanatorium, mam jednak nadzieję, że będę zadowolona. Nastawiam się na rehabilitację i zwiedzanie.
Czy mogłabyś napisać, czy większość zabiegów odbywa się rano, czy są równo rozłożone na cały dzień?
Jakie miałaś zabiegi?
Czy brałaś udział w wycieczkach (jakich, i jak je oceniasz?), czy w okolicy jest dużo pieszych szlaków?
Czy można w sanatorium wypożyczyć kije do nw, rowery (za ile)?
Czy do sanatorium jest daleko z dworca PKS? (czytałam, że jeździ tam tylko 1 taksówka)?
Ręcznik jest jeden (kąpielowy?), czy dwa, na osobę?
Skoro wyżywienie jest takie kiepskie, to nie trzeba prosić o dietę, by schudnąć - przynajmniej jeden plus :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanvit Iwonicz Zdrój

Post autor: Sloneczko »

Łoooo matko jak ja kocham Iwonicz Zdrój :serce: Sanvit też :serce:
ODPOWIEDZ