GÓRNIK w Iwoniczu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: bozenkagr »

Witam
W marcu wyjeżdżam do "Górnika" w Iwoniczu. Proszę o rady nt. pokoi, zabiegów i wszelkich informacji, które mogą się przydać.
Wprawdzie termin zimowy nie bardzo mi pasuje, ale sam Iwonicz jest bajkowy, więc i tak się cieszę.
pozdrawiam wszystkich.
ps. czekałam 12 miesięcy, tak jak podano w piśmie.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: lawenda »

Witaj bozenkagr .
Gratuluje fajnego sanatorium. Ja byłam w nim we wrześniu 2015. Pokoje bardzo ładne 1 lub 2-osobowe. [ na jedynki robią
rezerwacje ] Baza zabiegowa b. dobra, wszystko jest na miejscu. Chyba niema basenu ( nie jestem pewna ) ale są zawijania
borowinowe i kriokomora. Jedzenie jak dla mnie bardzo dobre. Są różne diety (również wegetariańska) Pani dietetyczka to
osoba bardzo kompetentna (zna się na swojej pracy) Ogólnie ośrodek zadbany i czysty, obsługa na wysokim poziomie.
Położony dość wysoko, ale dla osób w miarę sprawnych to jest na plus.

Pozdrawiam i życzę udanej kuracji :kwiat:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: danusia57 »

Witam :D byłam w Górniku we wrześniu 2015r,basenu na pewno nie ma :( więcej informacji napisałam w dziale Oceń sanatorium - Górnik Iwonicz Zdrój.Gratuluję dobrego sanatorium,jeżeli będziesz miała pytania,to spróbuje na nie odpowiedzieć, pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: Ida »

Witaj Bożenko, od Buska nie było Cię tu widać. Dobrze trafiłaś, ja dostanę przydział w lecie, ale jeszcze nie wiem dokąd, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: Suzen »

bozenkagr pisze:Witam
W marcu wyjeżdżam do "Górnika" w Iwoniczu.
Wprawdzie termin zimowy nie bardzo mi pasuje, ale sam Iwonicz jest bajkowy.
Wg opinii kuracjuszy to jedno z lepszych sanatoriów w Iwoniczu.A jak popada śnieżek,widoki piękne i miło jest spacerować. :D
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: forumowicz »

KRUS-owski ma basen ;)
forumowicz

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: forumowicz »

danusia57 pisze:Witam :D byłam w Górniku we wrześniu 2015r,basenu na pewno nie ma :( więcej informacji napisałam w dziale Oceń sanatorium - Górnik Iwonicz Zdrój.Gratuluję dobrego sanatorium,jeżeli będziesz miała pytania,to spróbuje na nie odpowiedzieć, pozdrawiam :kwiat:
W Górniku nie ma basenu :?: :?: :roll:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: danusia57 »

kuracjuszkaasia pisze:
danusia57 pisze:Witam :D byłam w Górniku we wrześniu 2015r,basenu na pewno nie ma :( więcej informacji napisałam w dziale Oceń sanatorium - Górnik Iwonicz Zdrój.Gratuluję dobrego sanatorium,jeżeli będziesz miała pytania,to spróbuje na nie odpowiedzieć, pozdrawiam :kwiat:
W Górniku nie ma basenu :?: :?: :roll:
Stanowczo nie :!: :!: ale mają plany na budowę,więc kiedyś będzie :) :) pozdrawiam :kwiat:
mmaria
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 19 maja 2014 15:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: mmaria »

Witam, sanatorium wg mnie super, jedynkę spróbuj zarezerwować telefonicznie i parking też.....warunki pod każdym względem bardzo dobre, byłam w czerwcu 2015 roku, jesli chcesz cos konkretnie to pytaj, odpowiem
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: GÓRNIK w Iwoniczu

Post autor: ewa11 »

kuracjuszkaasia pisze:KRUS-owski ma basen ;)
SANVIT obok GÓRNIKA też ma basen.
ODPOWIEDZ