Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Isia55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 02 paź 2014 09:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: Isia55 »

Proszę o aktualne informacje na temat pobytu w Sanatorium KRYSTYNKA w Ciechocinku.Jadę z NFZ i chciałabym wiedzieć jakie sa tam warunki, zabiegi itp.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: sztani »

wpisz w naszej forumowej przeglądarce (prawy górny róg) nie są to wiadomości świeże ale czegoś można się dowiedzieć . :)
forumowicz

Re: Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: forumowicz »

Sympatyczne sanatorium. Dość ciasne, ale personel dba o gości. Mają własny elektryczny "tramwaj" kursujący do centrum i do tężni. Na pewno będzie dobrze :)
Awatar użytkownika
Isia55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 02 paź 2014 09:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: Isia55 »

Sztani i Teodor dziękuję za cenne informacje. Na Forum jest bardzo mało informacji o sanatorium KRYSTYNKA w Ciechocinku, ale może jeszcze ktoś się odezwie kto był tam ostatnio.Wiadomo jak ważne i cenne są wszelkie informacje przed wyjazdem.
forumowicz

Re: Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: forumowicz »

Będzie dobrze, Tylko uważaj, ponieważ zaczynasz 1 kwietnia w Prima Aprilis :lol:
Awatar użytkownika
airin56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 15 lut 2016 13:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 19

Re: Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: airin56 »

Isia55 pisze:Proszę o aktualne informacje na temat pobytu w Sanatorium KRYSTYNKA w Ciechocinku.Jadę z NFZ i chciałabym wiedzieć jakie sa tam warunki, zabiegi itp.
Byłam w Krystynce cały październik. Byłam prywatnie, bardzo mi pomogli na zamrożony bark. Rewelacyjna rehabilitacja, sanatorium na uboczu, fajne alejki do spacerowania, siłownia na zewnątrz i mini tężnie. Kuchnia na 6, domowe jedzenie, nic się nie powtarza. Dużo wycieczek i spotkań. Wszystkie pokoje z balkonami. Tańce w kawiarence na miejscu. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu
Awatar użytkownika
Isia55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 02 paź 2014 09:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: Isia55 »

Witaj airin56 ! Bardzo dziękuję za tak szczegółowe informacje i tak pozytywne. Mam nadzieję, że kuracjusze z NFZ też mają takie warunki jak goście prywatni?? Coraz bardziej optymistycznie patrze na mój wyjazd do KRYSTYNKI.
Awatar użytkownika
airin56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 15 lut 2016 13:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 19

Re: Ciechocinek KRYSTYNKA 1.04.-22.04

Post autor: airin56 »

Isia55 pisze:Witaj airin56 ! Bardzo dziękuję za tak szczegółowe informacje i tak pozytywne. Mam nadzieję, że kuracjusze z NFZ też mają takie warunki jak goście prywatni?? Coraz bardziej optymistycznie patrze na mój wyjazd do KRYSTYNKI.
Witam ponownie. Nie ma różnicy, czy prywatnie czy NFZ, siedzieliśmy przy jednym stole. Ja byłam bardzo zadowolona, Życzę miłego pobytu. :P
ODPOWIEDZ