Inowrocław Modrzew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Inowrocław Modrzew

Post autor: ela-ela »

Witam. Mam pytanie czy w pokojach są czajniki.
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: agniecha_76 »

W pokojach nie ma są na korytarzu.
Danae
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 31 sty 2016 10:45
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Danae »

Witaj Agniecha_76,
czy mogłabyś napisać coś więcej o warunkach w sanatorium Modrzew. Znajoma tam się wybiera i chciałaby się coś więcej dowiedzieć.
Pozdrawiam
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: agniecha_76 »

Myślę że koleżanka będzie zadowolona.
Wszystkie zabiegi na miejscu bardzo dobra baza zabiegowa podstawa to kąpiele solankowe i basen solankowy.
Pokoje ładne dość dobrze wyposażone tzn. łózka szafa szafki nocne ława czy stół krzesła w niektórych jeszcze fotele, telefon,tv bez dodatkowych opłat talerzyki, kubki sztućce. Ręczniki wymiana na życzenie. Pokoje od strony recepcji bardziej słoneczne. Chyba wszystkie pokoje z balkonami na balkonach stolik i krzesełka + suszarka. Wszystkie pokoje z łazienkami jedyny mankament to brak brodzika przy prysznicu tylko zasłonka ale dostaje się szmatę do podłogi aby zbierać rozlaną wodę. Ja mieszkałam w dwójce jest tez sporo jedynek chyba kilka trójek i studia 2+2.
Wieczorem wizyta pielęgniarki z pytaniem czy wszystko w porządku.
Jedzenie nie narzekałam. Posiłki na dwie zmiany moim zdaniem lepiej na pierwszej zmianie bo wcześniej czas wolny po obiedzie.
na 1 pietrze sklepik bufet i sala taneczna w jednym. Sklepik otwarty rano później przerwa i po kolacji i w czasie dansingu od wtorku do niedzieli. Artykuły spożywcze przemysłowe w rozsądnych cenach.
na 2 piętrze kaplica msza tylko w niedzielę ale wejść można o każdej porze.
Przychodzi pani z biura podróży z oferta wycieczki Licheń, Toruń, mysia wieża są też spacery po Inowrocławiu z przewodnikiem.
Uzdrowisko to piękny park zdrojowy 80 hektarów jest gdzie spacerować. do tężni blisko. Modrzew trochę z boku ale wszędzie blisko po drugiej stronie ulicy duże osiedle mieszkaniowe a tam galeria handlowa + tesko nie ma problemów żeby coś kupić.

To tyle co pamiętam. Jam masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Danae
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 31 sty 2016 10:45
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Danae »

Agniecha_76,
kiedy byłaś w tym sanatorium? Teraz na stronie napisane jest, ze ręczniki należy zabrać swoje. Czy w pokoju jest czajnik? Jak rehabilitacja? Może masz jakieś uwagi i wskazówki, które mogłabym przekazać.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: forumowicz »

ela-ela pisze:Witam. Mam pytanie czy w pokojach są czajniki.
To zależy od pokoju.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Adela »

I po co pisać głupoty ?
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: agniecha_76 »

Byłam w kwietniu 2015. W pokoju dostałam dwa ręczniki duży i mały. Czajnik miałam na korytarzu na półce zaraz przy drzwiach dosłownie "na wyciągnięcie ręki" więc nie interesowałam się czy można mieć do pokoju.
Co do zabiegów wykaz jest na stronie w zakładce cennik ja dostałam to o co poprosiłam lekarza.
Główny zabieg w Modrzewiu to kąpiel solankowa w wannie albo gimnastyka w basenie solankowym solanek nie żałują i dają każdemu chyba że są przeciwwskazania. Miałam też często bicze szkockie z których byłam zadowolona. Ogólnie ludzie byli zadowoleni z zabiegów.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: ela-ela »

Witam. Wróciłam z modrzewia Warunki mieszkaniowe dobre, zabiegi też dobre wyżywienie takie sobie. Drugi raz prywatnie tam się nie wybiorę. To tyle. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: stada-52 »

ela-ela doskonale Cię rozumiem.Byłam tam gościem,a prywatnie też bym się nie wybrała :roll:
ODPOWIEDZ