GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bogdan65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 05 lut 2016 13:22
Oddział NFZ: Pomorski

GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: bogdan65 »

Podobno nie ma internetu na terenie sanatorium ? oraz tv w pokojach płatne ? Proszę o info.
:( :( :(
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: sztani »

Na temat Połczyna jest multum wiadomości wpisz w prawym górnym rogu w wyszukiwarce miejscowość i nazwę sanatorium ( lupka) nawet b. świeże a za TV już wszędzie trzeba płacić . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: biedroneczka »

Sztani, owszem z reguły za telewizję w sanatoriach trzeba płacić i to często niebagatelne kwoty np w Lądku 80 zł. Ale zdarzają się też niespodzianki... np. w Muszynie w REVICIE telewizja jest darmowa :roll:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: sztani »

to ostatnie takie miejsca Biedroneczko . w Stegnie za 7 programów -100 zł. ale czy TV najważniejsze ,czasami trzeba od tego odpocząć :)
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: biedroneczka »

Zgadzam się z Tobą Sztani...telewizji w sanatorium z reguły nie ma czasu oglądać :D ...no może tylko w pierwszym dniu, zanim pozna się sąsiadów :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: gorkaa »

Sztani, albo sąsiadki :-)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: darek »

SZOK

za 21 dniowe oglądanie kilku podstawowych programów TV w ...Kołobrzegu w sanatorium MSW chcą 8,40 od OSOBY.!!!!!!!!!

ONI tam totalnie oszaleli obok w Komoranie juŻ 54 zł w Bałtyku czy Perle podobnie.

SZALEŃCY z MSW ..PODNIŚCIE ceny wyskubajcie do zera kuracjuszy chyba ,że JESTEŚCIE ...Normalni :)
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: Danuta Pietka »

Za telweizję też się nie płłaci w Polańczyku w Dedalu i wif też jest dormo w każdym pokoju.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23716
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Bogdan 65 z internetem w Gryfie to na 1 piętrze ruter tam chodziłam odbiór najlepszy :)
Jeszcze w poczekalni przed recepcją 8-) w pokojach na 1 piętrze dzialał internet inne piętra częściowo
jak pokój .Mieszkałam na parterze nie miałam zasięgu inne pokoje miały internet więc różnie :kwiat:
Telewizja płatna jak wszędzie turnus 21 dni 80 zł ZUS 24 dni 92 zł turnus 28 dni 108 zł ;)
Czajnik 10 zł turnus jeśli sanatorium oplata klimatyczna szpitalni nie płacą i ZUS . :roll:
Jeśli chodzi o pokoje najlepsze na 2 piętrze im wyżej tym lepsze wybór 8-)
Ręczniki 3 sztuki na tydzień wymieniane .Kuracjusz Gryf 2015 r pozdrawiam :) 8-) :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: sztani »

Bogdan ja mam taki wzmacniacz sygnału ,raz kupiłem i sprawdził mi się zawsze . Koszt 60 zł. Firmy Air Live WL 1600 USB . jeśli zasięg był przy recepcji to swobodnie miałem go u siebie w pokoju nawet dość sporo oddalonym .Może skorzystasz ,ja zawsze go biorę jest malutki i wszędzie się zmieści. Może teraz już są inne i o innej nazwie zapytaj w sklepie komputerowym lub na Allegro.
ODPOWIEDZ