Nowe łazienki mineralne

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
elcia65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 sty 2014 13:10
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 2

Nowe łazienki mineralne

Post autor: elcia65 »

Niestety płatny parking; dla komercji 3 posiłki - kłopot z organizacją czasu; recepcja pomyliła pakiet pobytowy - przy regulowaniu należności okazało się, że cena jest wyższa o 129 zł za pobyt. Pan w recepcji rozbrajająco poinformował o pomyłce i to wszystko. Gdyby mieli klasę, wzięliby na siebie koszty pomyłki.
Bardzo niemiła recepcjonistka w ciemnych włosach z grzywką; odradzam wyjazd do tego ośrodka. Za tę cenę dużo lepsze warunki, łącznie z basenem i spa np. w Geovicie. Jedyny plus to położenie. Żenujące to, że czajniki na korytarzach, pilot do telewizora razem z kluczami, a telewizor głęboka komuna :shock: :o
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nowe łazienki mineralne

Post autor: serendipity »

Szkoda, że nie wiadomo gdzie to.
No i szkoda, że same minusy, bo jakieś plusy pewnie też były.
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 509
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Nowe łazienki mineralne

Post autor: MaryKate »

Nowe łazienki mineralne są w Krynicy-Zdroju
cardhu
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 20 mar 2016 17:43
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Nowe łazienki mineralne

Post autor: cardhu »

Witam.Jadę pierwszy raz do sanatorium i jestem trochę przerażona opiniami o tym sanatorium i jakie "podchody" trzeba poczynić,żeby pobyt był w miarę przyjemny:) Mam też pytanie-Jaka jest cena za parking i czy w ogóle warto wybrać się autem?Mam na myśli jakieś zwiedzanie:)
xzibi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 08 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nowe łazienki mineralne

Post autor: xzibi »

Zwiedzać jest oczywiście co ale też spokojnie można przemieszczać się busami, które bardzo mało kosztują.Autko możesz zostawiać w miejscach nie płatnych a co do pobytu już w sanatorium to dobra gadka wystarczy i masz pokój po remoncie a w nim łazienkę i nie jest aż tak strasznie jak niektórzy malują.
cardhu
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 20 mar 2016 17:43
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Nowe łazienki mineralne

Post autor: cardhu »

Dziękuję za odpowiedź.No u mnie z tą gadką jest gorzej:)
Muszę nastawić się pozytywnie i mieć nadzieję na miłe towarzystwo i pogodę.
Pozdrawiam.
Tadeusz Kolinski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 21 maja 2013 10:25
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowe łazienki mineralne - OK

Post autor: Tadeusz Kolinski »

Termin w którym byłem to 25 kwietnia – 16 maja 2016, skierowanie z NFZ. Mogę porównać pobyt sanatoryjny w Krynicy Zdroju do tego sprzed 3 lat w Szczawnie-Zdroju. Jestem bardzo zadowolony. Jesienią 2017 jadę do Nowych Łazienek Mineralnych do Krynicy po raz drugi, tym razem na pobyt komercyjny bo z NFZ nie da rady wylosować. Wszystko opisałem w wątku:
viewtopic.php?f=3&t=1362#p509785
ODPOWIEDZ