MSWiA-Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Wiesław
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 lip 2011 18:04

MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: Wiesław »

Witam i pytam Kto był w MSWIA na sanatorium w Kołobrzegu jakie opinie ?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20130
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: Felice »

Byłam tam kilkukrotnie.Warunki,albo dobre,albo bardzo złe,bałagan przy przyjęciu koszmarny,niezadowolona pielęgniarka warcząca na wszystkich.Nadal funkcjonują układy z głębokiego komunizmu.Przebojem jest pewna pani z planowania.Siostra Ratchet to uosobienie łagodności i kultury przy tej pani.
A teraz pozytywy-przemiłe panie na bazie zabiegowej,generalnie obsługa poniżej pionu zarządzającego fajna.
Można też świetnie spędzić czas,Kołobrzeg temu sprzyja.Kawiarnia od 15 lat nie zmieniła się co prawda,ale też można się pobawić.
Reasumując,niegdyś fajne sanatorium,teraz przeciętne,bez zachwytu.Czas się tam chyba zatrzymał,głównie w kwestii myślenia osób zarządzających.
Wiesław
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 lip 2011 18:04

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: Wiesław »

Serdeczne podziękowania ,ale tam jadę mówi się trudno zobaczymy Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20130
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: Felice »

Jeżeli trafisz na pokój po remoncie będzie ok.Bardzo ładne i ciche są pokoje w niskim budynku.Tam remont był przeprowadzony całościowo i jest widno i czysto.W dużym budynku remontowane są piony,więc obok pięknego pokoju może być stary z wanną,wykładziną.Brzydsze są pokoje od strony morza,bo są malutkie no i jednak na północną stronę.Można tylko podziwiać zachody słońca.
Życzę udanego pobytu i myślę,że będzie fajnie.Jest to też czas w który nie będzie rodzin z dziećmi.
Wiesław
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 lip 2011 18:04

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: Wiesław »

Byłem i trafiłem na te remonty dobrze,że prawie na sam koniec tragedia i współczuję tym co tam są .Osierodek niczego sobie opieka oraz wyżywienie super ale pokoje to take jak za PRL może nie wszystkie. Problem z ochroną zaparkowaniem samochodów jak...... to pozostawię bez komentarza Tak wogólę to nie najgorzej.
forumowicz

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Czy obiekt sanatoryjny jest w dalszym ciągu remontowany ? Czytając opinię o tym sanatorium na forum ON , to jeśli osoba niepełnosprawna pisze,że było super to nie jest tam tak źle.A remonty mają to do siebie ,że niestety kurz, pył, stukot młota pneumatycznego, zapachy farb ,jak to podczas remontu i dostawki w tym czasie do pokojów . Dużo ośrodków wypoczynkowo-szkoleniowych w okresie przekształceń ustrojowych w naszym państwo przekształciło się w sanatoria, nad morzem również.Niektóre z nich do dnia dzisiejszego korzystają z bazy zabiegowej po sąsiedzku.Inne bogatsze działają w tym temacie we własnym zakresie plus basen.Osobiście to wołałbym pobyt w :) Kołobrzegu i niż podgórskim sennym grajdołku. :lol:
annga
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 17 lip 2011 23:39

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: annga »

Witam
To jeszcze nie zakończono tych remontów???
Byłam w 2000 roku - był remont, w 2002 też był remont.
Zabiegi ok, wszystkie na miejscu , wyżywienie takie sobie. Obsługa - szkoda słów.
Najwięcej jest obcokrajowców.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Obsługa taka :o wspaniała , ;) że aż brakuje :roll: słów na pochwałę? :D
Wiesław
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 lip 2011 18:04

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: Wiesław »

A samochody na parkingu ne pomalowali ci co remontują .
makusia
Posty: 1
Na forum od: 10 lis 2011 13:33

Re: MSWiA-Kołobrzeg

Post autor: makusia »

Byłam w październiku. Baza zabiegowa i jej obsługa - super. Jedzenie też nie bolało. Boli kłamstwo na stronie internetowej: Na gości czekają pokoje 1 i 2 osobowe - 1 osobowy - zapomnij! A 2 osobowy to najczęściej zagęszczona 3 osobowa kwatera. Mnie się taka dostała z "aneksem kuchennym" na plastikowym taborecie między drzwiami a łóżkiem (!). To był mój 3 pobyt w sanatorium. Całe szczęście, że pogoda była cudna i większość czasu można było spędzać nad morzem. Do Kołobrzegu chętnie bym wróciła. Do sanatorium MSWiA - niekoniecznie ;)
ODPOWIEDZ