Szczawnica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Szczawnica

Post autor: sinobrody »

Witam. Wybieram się na przełomie czerwiec- lipiec do Szczawnicy (Dzwonkówka) i
w związku z tym mam pytanie:
Z tego co udało mi się ustali w Dzwonkówce był remont ( 5 piętro) i na dole ( hol- recepcja)
Podobno zostały wymienione meble i wykładziny. Jeżeli ktoś jest aktualnie to może napisał by kilka słów w tym temacie.
Druga sprawa to temat rozrywki. Czy została uruchomiona już Zdrojowa i czy w kawiarni Hutnika coś się zmieniło na lepsze w tym względzie.
margola30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 10 lut 2016 18:16
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawnica

Post autor: margola30 »

Dostalam skierowanie do sanatorium HUTNIK w Szczawnicy w terminie 10.05 -02.06.2016r. W internecie ciezko o konkretne informacje na temat tego sanatorium a i opinie rozne (sprzed 2 lat). Gdyby ktoś mogl podzielic sie swoimi spostrzeżeniami, wrazeniami i informacjami na temat tego sanatorium to bede wdzieczna.
Awatar użytkownika
madella
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 09 sie 2012 21:06
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawnica

Post autor: madella »

Hej
Byłam w tamtym roku w marcu w ZNP i widziałam, że w Hutnika od 5 piętra był remont. Pewnie już skończyli to może będzie XXI wiek. W Nauczycielu czas się zatrzymał. Tylko jedzenie dobre reszta znosna.
margola30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 10 lut 2016 18:16
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawnica

Post autor: margola30 »

Madella dzieki za odpowiedz. Hmm moze nie bedzie az tak zle ale na XXIwiek to się nie nastawiam bo lepiej sie milo niz niemilo rozczarowac :) Szkoda jedynie ze nie mozna sobie wczesniej zaklepac pokoju bo z racji wieku to wolalabym miec 1 zeby pozostalosci nie wadzic :)
forumowicz

Re: Szczawnica

Post autor: forumowicz »

Gościu pyta o Dzwonkówkę, nie o Hutnika, ani o Nauczyciela :lol:
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Szczawnica

Post autor: sinobrody »

Teodor pisze:Gościu pyta o Dzwonkówkę, nie o Hutnika, ani o Nauczyciela :lol:
Spokojnie "Teodor". "gościu" się nie obraża, a pytał nie tylko o "Dzwonkówkę", ale i o inne rzeczy dotyczące Szczawnicy (patrz tekst źródłowy).
O "Hutnika" pytałem również, wprawdzie pod kątem tamtejszej kawiarni, ale jednak w "Hutniku" :lol:
Skoro już o "Hutniku" mowa to remont o którym tu mowa trwał już 3 lata temu i było kilka pięter wyłączonych.
Jeżeli również w ubiegłym roku była kontynuacja to wygląda na taką "kompleksówkę", a skoro kompleksowy remont
to możliwe, że również kawiarnia została ujęta w tym remoncie, a o to miedzy innymi pytałem.

Najbardziej interesowała mnie "Dzwonkówka", ale jeżeli brak informacji to wygląda, że ci którzy byli ostatnio bądź są obecnie nie zaglądają na forum.
Doravka
Posty: 2
Na forum od: 06 lut 2016 17:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica

Post autor: Doravka »

Też mam ten termin 02/05/2016 Hutnik.
japacz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 16 lut 2016 16:24

Re: Szczawnica

Post autor: japacz »

Witam Wszystkich Serdecznie.
Jestem tu nowy i może niewłaściwy temat wybrałem więc proszę o zrozumienie.
Otrzymałem skierowanie do Szczawnicy na turnus od 17.03-07.04.2016r. do "Nauczyciela". Czy ktoś się wybiera w tym terminie? Wybieram się samochodem i jadę z łódzkiego. Mogę zabrać jeśli ktoś chętny.
Czy może ktoś podrzucić jakieś przydatne informacje o tym ośrodku.
forumowicz

Re: Szczawnica

Post autor: forumowicz »

A ja , nie chcac zakładać nowych wątków , zapytam tutaj ..... czy w Hutniku teraz grają :?: (post)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawnica

Post autor: Felice »

Japacz załóż najlepiej nowy temat w dziale wyjeżdżam do sanatorium podając w tytule termin i miejscowość.Łatwiej będzie się odszukać.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ