Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dzwoneczek09
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 08 lip 2015 15:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: dzwoneczek09 »

Witam Miłych Forumowiczów.
Wyjeżdżam do Sanatorium Uzdrowiskowego w Augustowie od 20 lipca 2016r.
Jakoś nie mogę znaleźć tu jakiejkolwiek opinii nt tego sanatorium.
A bardzo bym chciała wiedzieć czy dokonałam właściwego wyboru (narząd ruchu).
Interesuje mnie wszystko: zabiegi, baza noclegowa, kuchnia, atmosfera międzyludzka.
Czy ktoś napisze?
:kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
airin56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 15 lut 2016 13:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 19

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: airin56 »

Witaj , ja byłam w Augustowie, Sanatorium Augustów. Wróciam zadowolona. Byłam w czerwcu, tylko komercyjnie. Jedzenie super domowe, okolica piekna nad samym jeziorem. KO p. Urszula dwoi sie i troi. Dużo wycieczek , spotkań. Na zabiegi chodzi się do pawilonów oddalonych z 200 metrów przez las. Można wypożyczać rowery. Scieżka rowerowa wzdłuż jeziora.Wieczorki na miejscu. Nie ma basenu. Miłego pobytu.
:kwiat:
Ona tak po prostu
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 17 sty 2016 14:17
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: Ona tak po prostu »

Ja jadę 11.04 wiec po powrocie zdam relacje na bieżąco. Moi znajomi którzy byli zadowoleni wiec raczej jestem dobrej myśli.
Awatar użytkownika
dzwoneczek09
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 08 lip 2015 15:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: dzwoneczek09 »

Dziekuję Wam, tym bardziej, ze opinie narazie pozytywne. :kwiat:
Ona tak po prostu
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 17 sty 2016 14:17
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: Ona tak po prostu »

dzwoneczek09 tak jak obiecałam piszę :) jestem już prawie drugi tydz w Sanatorium Uzdrowiskowym i jest super - trzy dni przed przyjazdem zadzwoniłam sobie na recepcje i przemile Pani zarezerwowały mi pokój z widokiem na jeziorko (najlepsze pokoje są z numerami od 201 do 207)są to pokoje dwuosobowe, sporo jest pokoi 3 osobowych i niestety są to pokoje przejściowe. Lekarze i rehabilitanci przemili można się dogadać pod każdym względem. Jeśli ktoś chce się wyciszyć to super miejsce - cisza spokój, czasem aż za bardzo można się trochę wynudzić. Pokoje schludne bardzo ładne i czyste. Jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć pisz na bieżąco odp :). Pozdrawiam
forumowicz

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: forumowicz »

Co to są pokoje przejściowe?
forumowicz

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: forumowicz »

Z korytarza wchodzisz do pokoju , a z niego do drugiego pokoju .
forumowicz

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: forumowicz »

kuracjuszkaasia pisze:Z korytarza wchodzisz do pokoju , a z niego do drugiego pokoju .
Krępujące i niewygodne :(
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: woytek »

Byłem na turnusie w sanatorium Budowlani.Bazę zabiegową mają taką sobie-ale to się zmieni w tym roku rusza budowa nowego pawilonu-potrwa dwa lata,ma być wypas-panie rehabilitantki przesympatyczne.Pokojówki przemiłe uczynne ,ręczniki można wymieniać w razie potrzeby a nie przydziałowo dwa razy na turnus podobnie z pościelą .Wyżywienie :dużo smacznie ,kilka diet,przez 24 dni nie powtórzyło się drugie danie.Czas wolny mocno urozmaicony dla każdej grupy wiekowej coś się znajdzie.Bufet :roll: no mogło by być lepiej, ale jest to co trzeba do rozluźnienia podczas się przed tańcami .Standard pokoi w części sanatoryjnej nie odbiegający od innych placówek tego typu.Położenie ośrodka blisko j. Necko-bardzo blisko i z 500m do j. Białego.Najbliższy sklep 5 min. spacer. 15 min do pralni 10zł/kg. Odległość od miasta 20 min spokojnego spaceru wzdłuż jeziora.Polecam to sanatorium.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie

Post autor: woytek »

Teodor pisze:
kuracjuszkaasia pisze:Z korytarza wchodzisz do pokoju , a z niego do drugiego pokoju .
Krępujące i niewygodne :(
nie jest tak źle pokoje w randze 3 osobowych, w jednej części dwa tapczaniki w drugiej jeden,pokoje oddzielone suwanym drzwiami,także nie ma biedy ktoś kto chce iść spać to śpi za drzwiami, a reszta na TV meczyk ,lub cisza imprezke rozkręca.
ODPOWIEDZ