Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: p-siak »

Witam, czy ktoś z kolegów-koleżanek był tam lub ma najnowsze informacje? Dziękuję, pozdrawiam.
rzenek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 06 kwie 2014 20:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: rzenek »

grzegorzgg67 pisze:Witam, czy ktoś z kolegów-koleżanek był tam lub ma najnowsze informacje? Dziękuję, pozdrawiam.
Witaj!! Grzegorz jeżeli mogę spytać to w jakim terminie jedziesz i skąd wyjeżdżasz?
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: p-siak »

Do wyjazdu jeszcze bardzo daleko, pozdrawiam.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: p-siak »

Witam, wnioskuję, iż na disco nie chodziliście do Klimatu.Wszyscy zauroczeni Krakowiakiem.Pozdrawiam.
rzenek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 06 kwie 2014 20:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: rzenek »

Witaj !! z tego co mi wiadomo to w Klimacie grają tylko w weekendy ,a w Krakowiaku są tłumy ze wszystkich sanatoriów a w soboty prawdopodobnie rezerwację trzeba robić.dokładnie nie wiem ponieważ znam sprawę tylko z opowieści dlatego że mój mąż jest tam 4 raz i właśnie w Klimacie.! :)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: Suzen »

rzenek pisze:Witaj !! z tego co mi wiadomo to w Klimacie grają tylko w weekendy ,a w Krakowiaku są tłumy ze wszystkich sanatoriów a w soboty prawdopodobnie rezerwację trzeba robić.
Tak, Krakowiak jest tłumnie oblegany i trzeba robić wcześniejszą rezerwację.Wszyscy chcą bawić się. ;)
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: sinobrody »

rzenek pisze:Witaj !! z tego co mi wiadomo to w Klimacie grają tylko w weekendy ,a w Krakowiaku są tłumy ze wszystkich sanatoriów a w soboty prawdopodobnie rezerwację trzeba robić.dokładnie nie wiem ponieważ znam sprawę tylko z opowieści dlatego że mój mąż jest tam 4 raz i właśnie w Klimacie.! :)
W Iwoniczu byłem 2 lata temu i wówczas wyglądało to tak.
Wszędzie grano codziedziennie, a więc: w Krakowiaku, w Zdrojowej i również w Klimacie.
Różnica polegała na tym, że w Klimacie było to granie mechaniczne i jeżeli o mnie idzie to
nie za bardzo mi odpowiadał repertuar.
Rezerwację w weekendy należało robić również w Zdrojowej mimo, że w weekendy należało płacić 10zł za wejście.
W pozostałe dni wejście było darmowe. W Krakowiaku zawsze płatne, ale to Krakowiak i niektórym zależało aby zaliczyć właśnie Krakowiaka.
Ja bawiłem się równie dobrze w Zdrojowej, w Klimacie a nawet ze dwa razy w Glorietcie.
W górniku, w KRUS nie byłem ponieważ nie chciało mi się dreptać na górę. :D
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: krisss0070 »

witam :kwiat: a ja powiem tak ze Krakowiak to przereklamowany ;) :shock: ja dobrze się bawiłam w barze na górce :) ale każdy ma prawo do swojego zdania ;) :kwiat:
Awatar użytkownika
endriu__4
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 23 maja 2016 13:13
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: endriu__4 »

poczekamy,zobaczymy napiszemy-oczywiście po przyjeździe
iwonek39
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 16 gru 2014 21:32
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Iwonicz Klimat Aleja Parkowa 2

Post autor: iwonek39 »

krisss0070 pisze:witam :kwiat: a ja powiem tak ze Krakowiak to przereklamowany ;) :shock: ja dobrze się bawiłam w barze na górce :) ale każdy ma prawo do swojego zdania ;) :kwiat:
też uważam, że krakowiak jest zdecydowanie przereklamowany z bezpłciowym DJ
ODPOWIEDZ