Ustka radość opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andr58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 21 sie 2013 11:53
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Ustka radość opinie

Post autor: andr58 »

Jadę do sanatorium Radość w Ustce ns turnus od 27.04.Proszę o opinie tych którzy tam byli lub są
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ustka radość opinie

Post autor: jan19557 »

Wklep sobie w prawym górnym rogu nazwę sanatorium i miejscowość i szukaj Troszkę tego jest, w tym moje wpisy. Powodzenia.
forumowicz

Re: Ustka radość opinie

Post autor: forumowicz »

Witam, samo sanatorium mieści się przy promenadzie, bliziutko portu , budynek taki sobie :roll: jest kawiarnia i potańcówki, schludna stołówka i bardzo dobre jedzenie :lol: :lol: Na zabiegi trzeba dojść około 200 m do Zakładu Przyrodoleczniczego- bardzo miła i kompetentna kadra fizjoterapeutów :kwiat: :kwiat: Polecam skorzystać z wycieczek, bo warto //Kaszuby są fascynujące i piękne // Jeśli chodzi o samą Ustkę to jest perełka należy ją poznać i pokochać :lol: :lol: Proszę pozdrowić ode mnie Syrenkę, życzę miłego pobytu i trafionych zabiegów.
forumowicz

Re: Ustka radość opinie

Post autor: forumowicz »

Krótka opinia.
Dobry termin, jednak przygotuj się na sztormowe wiatry.
W Radości prawie nie ma zabiegów i trzeba dochodzić kilkaset metrów do zakładu przyrodoleczniczego. Na miejscu jest tylko mały pokój gimnastyczny z jednym UGULem, gabinet masażu (nie wiem, czy wykonuje się w nim zabiegi refundowane przez NFZ) i to chyba wszystko.
Jeśli jedziesz z ZUSu, to jest na miejscu miejsce na obowiązkowe pogadanki ;)
Pokoje skromne, winda bardzo ciasna, kuchnia w porządku (uwzględniają indywidualne potrzeby gości).
Na pierwszym piętrze, w holu wyłożone książki do czytania, coś w rodzaju biblioteki).
Dwa główne wejścia do budynku, od strony parkingu i na promenadę.
W budynku mieszkają również wczasowicze, nie tylko kuracjusze.
Powodzenia :)
forumowicz

Re: Ustka radość opinie

Post autor: forumowicz »

Witam, do Ustki mają skierowanie tylko kuracjusze z NFZ , ponadto gimnastyka i masaż w budynku sanatoryjnym jest refundowany przez NFZ. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ustka radość opinie

Post autor: Dzia_dek »

Teodor to nie jest opinia. To jest bardzo zdawkowy, lakoniczny opis obiektu. Nic więcej,
ale mniejsza z tym. Mnie jednak bardzo interesuje poniższy cytat:
Teodor pisze:(...)kuchnia w porządku (uwzględniają indywidualne potrzeby gości).(...)
Bo ja "indywidualne potrzeby gości" rozumuję tak:
w piątek zamawiam schabowego bo tak mam potrzebę (ochotę) i ... dostaję go.
Nie chce mi się bardzo wierzyć w takie "luksusy". Chyba, że chodzi o diety dla kuracjuszy?
Marylka pisze:Witam, do Ustki mają skierowanie tylko kuracjusze z NFZ (...)
Marylko, a w "Radości" nie ma osób na turnusach rehabilitacyjnych z dofinansowaniem PFRON?
forumowicz

Re: Ustka radość opinie

Post autor: forumowicz »

Dziadku Zbyszku tego nie wiem czy są kuracjusze z PFRON-u, natomiast wiem na pewno, że ZUS takiej umowy nie ma podpisanej z sanatoriami w Ustce. ;)
forumowicz

Re: Ustka radość opinie

Post autor: forumowicz »

Marylka pisze:Witam, do Ustki mają skierowanie tylko kuracjusze z NFZ , ponadto gimnastyka i masaż w budynku sanatoryjnym jest refundowany przez NFZ. Pozdrawiam :kwiat:
No to masz świeższe dane. Tegoroczne? Moje są około 2-3 lata do tyłu. Wtedy w Radości przebywali również zusowcy i było z nimi "radości" co niemiara :)
forumowicz

Re: Ustka radość opinie

Post autor: forumowicz »

Moje wiadomości są z lutego tego roku. ;) Serdecznie pozdrawiam
forumowicz

Re: Ustka radość opinie

Post autor: forumowicz »

Marylka pisze: Serdecznie pozdrawiam
Wzajemnie :)
ODPOWIEDZ