Sanatorium w Busku Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: forumowicz »

Proszę o informację o sanatorium Włókniarz w Busku Zdrój. Dziękuję
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: Felice »

Krzysztof poszperaj trochę na forum.Jest bardzo dużo o Włókniarzu i generalnie opinie są cały czas takie same.Nie sadzę,by coś zmieniło się radykalnie w ostatnim czasie.
forumowicz

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: forumowicz »

Dziękuję pani bardzo, właśnie czytam opinię o tym sanatorium, sporo tego ;) Miłego dnia
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witaj na forum Krzysztofie,w prawym górnym rogu masz wyszukiwarkę zaawansowaną-wklepujesz Włókniarza i masz mnóstwo informacji na jego temat :) jeżeli będziesz chciał poczytać ogólnie o Busku to też jest dość sporo informacji w temacie o kurortach-Miłej lektury,pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: forumowicz »

Duży moloch.
Większość pokojów ciasna. bez balkonów. Jednak są też pokoje komercyjne, obszerniejsze.
Dwie dość duże stołówki.
Baza zabiegowa spora. Jest skromny basen do ćwiczeń rehabilitacyjnych, duża sala gimnastyczna, sporo wanien do kąpieli siarkowych, inne gabinety zabiegowe (fizykoterapia, masaże, itd.). Dodatkowo można dokupić coś z propozycji SPA.
Kilka gabinetów lekarskich, duuużo korytarzy, kilka wind (przeważnie zatłoczonych).
Ładne położenie sanatorium, obok parków. Ponadto "Włókniarz" ma własny teren spacerowy z fontanną i ławeczkami. Latem odbywają się tam potańcówki i inne integracyjne imprezy. Jest też kawiarnia w budynku głównym i kawiarenka z kawami, herbatami i świeżo wyciskanymi sokami.
Jak dobrze zorganizujesz czas, to wypoczniesz i podreperujesz sobie kondycję :)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2016 17:11 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
forumowicz

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: forumowicz »

Dziękuję panie Andrzeju już czytam wiadomości o tym sanatorium, jak będą pytania to się odezwę. Miłego dnia
forumowicz

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: forumowicz »

P. Teodorze, dziękuję za te informację , w tej chwili priorytetem dla mnie jest jak najszybszy powrót do zdrowia, wydaję mi się że baza zabiegowa jest dobra ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: Felice »

Różne są opinie o bazie zabiegowej.Mam nadzieję,że dobrze trafisz i pomogą Ci.
forumowicz

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: forumowicz »

krzysztof1990 pisze:P. Teodorze, dziękuję za te informację , w tej chwili priorytetem dla mnie jest jak najszybszy powrót do zdrowia, wydaję mi się że baza zabiegowa jest dobra ;) Pozdrawiam
Jest w czym wybierać. Zabiegów jest sporo.
Na miejscu są też konsultacje specjalistów (jeśli zajdzie taka potrzeba).
forumowicz

Re: Sanatorium w Busku Zdrój

Post autor: forumowicz »

Sam jestem po fizjoterapii i od kilku miesięcy koledzy mnie maltretują, żeby jak najwcześniej wrócił do nich. Sanatorium to końcowa faza powrotu do zdrowia ,dziękuję :kwiat:
ODPOWIEDZ