Jantar- Dziwnówek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
peone56
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 28 kwie 2016 23:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Jantar- Dziwnówek

Post autor: peone56 »

Dobry wieczór ;) będę wdzięczna za jakieś szczegóły na temat sanatorium Jantar w Dziwnówku.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: sztani »

Witaj na forum. Poczytaj jest tego trochę ,choć wiadomości skąpe. Po prawej u góry jest wyszukiwarka wpisz miejscowość .milej lektury :)
Awatar użytkownika
Malgi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 05 cze 2012 22:04
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: Malgi »

peone56 pisze:Dobry wieczór ;) będę wdzięczna za jakieś szczegóły na temat sanatorium Jantar w Dziwnówku.
A kiedy się wybierasz? Może się tam spotkamy?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: Princi »

Witaj Peone :kwiat:
4 maja jedzie tam Wieśniaczkaela i na pewno opisze wszystko dokładnie ....będą wiadomości z pierwszej ręki :) pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
peone56
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 28 kwie 2016 23:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: peone56 »

Witam, Sztani faktycznie wiadomości o tym sanatorium są skąpe i odległe w czasie.Dostałam do wyboru dwie miejscowości Dziwnówek i Stróże , muszę zdecydować dzisiaj do 14,00. Princi :) i to będzie ostateczna decyzja, ale morze w tak dobrym terminie, chyba się skuszę. Dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: Betina71 »

peone56 pisze:Witam, Sztani faktycznie wiadomości o tym sanatorium są skąpe i odległe w czasie.Dostałam do wyboru dwie miejscowości Dziwnówek i Stróże , muszę zdecydować dzisiaj do 14,00. Princi :) i to będzie ostateczna decyzja, ale morze w tak dobrym terminie, chyba się skuszę. Dziękuję :kwiat:
Moim zdaniem wybierz Dziwnówek-morze :) a ja Ci już zazdroszczę trafnego wyboru. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
peone56
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 28 kwie 2016 23:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: peone56 »

Dzień dobry Betino71 :kwiat: jestem osobą ,która potrafi dostosować się do każdych okoliczności,nie jestem zbyt wymagająca ;) podstawą dla mnie są zabiegi , liczę także na odrobinę wyciszenia, co nie oznaczy że stronię od towarzystwa.Pomimo tego sanatorium w Stróżach odrobinę mnie przeraża :kwiat: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: Betina71 »

MARK 50 jest teraz właśnie w Stróżach i jest zadowolony choć bardzo wiele jest negatywnych opinii o tym sanatorium od innych kuracjuszy. Poczytaj sobie :kwiat: jak masz ochotę.
Powtórzę się jednak,że gdybym miała do wyboru tak jak Ty to na pewno Dziwnówek jest fajniejszy,ciekawszy pod każdym względem.
Odpowiedziałaś już konkretnie odnośnie skierowania czy czekasz do 14? :D
Awatar użytkownika
peone56
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 28 kwie 2016 23:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: peone56 »

Klamka zapadł, Dziwnówek od 21 czerwca ;) początek lata,w pracy też nie ma problemu, młode mamy są zadowolone :lol: bo nie ingeruję w ich plany urlopowe. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: Betina71 »

peone56 pisze:Klamka zapadł, Dziwnówek od 21 czerwca ;) początek lata,w pracy też nie ma problemu, młode mamy są zadowolone :lol: bo nie ingeruję w ich plany urlopowe. Pozdrawiam :kwiat:
Super.Gratuluję miejsca,terminu i życzę wspaniałego pobytu,owocnej kuracji i zabiegów oraz doborowego towarzystwa.Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ