Raport z Dziwnówka

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Raport z Dziwnówka

Post autor: Fionka »

Zgodnie z obietnicą zdaję raport.Ośrodek zadbany , czysto, bardzo miła kadra ta z pionu administracyjnego jak i medycznego.Sprawnie i dokładnie przebiegały badania.Po 20 każdy ma kartę w ręku.Jedzenie smaczne i jak dla mnie wystarczająco.Strefa komercyjna na stołówce oddzielona więc nie jest krępująco.Nie odczuwa sie podziału na komercję i ZUS.Teren urokliwy, pełno kwiatów wśród sosnowego lasu.Nikt nie zamyka kuracjuszy w pokojach po 22 .Ma być tylko uszanowana cisza nocna.Zabiegi jak dla mnie sadysfakcjonujące .Tyle na dziś .Zobaczymy co przyniosą następne dni.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: Lewek »

Elu, dziękujemy za raport . Super, że na wstępie jesteś zadowolona. Życzę skutecznej rehabilitacji i super towarzystwa. Czekamy na dalsze raporty :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7814
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: darek »

Skoro JEST NORMALNY obiekt dla Kuracjusza

Uchyl lub i zareklamuj NAZWĘ ośrodka.
Niech Ci co czytaja portal Nasze sanatorium weźmie wzorce.
Wszak pozytywne opinie jak i obiekty winne byc nagradzane ..choć DOBRYMI OPINIAMI
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: Felice »

Darku,ale Ela niejednokrotnie pisała dokąd jedzie i nie robiła z tego tajemnicy ;) :)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23838
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: grazynamackowiak »

Elu super raporcik dziękujemy :kwiat: najświeższe informacje najbardziej wskazane 8-) :o :shock: :kwiat:
Pozdrawiamy :kwiat:
Awatar użytkownika
Malgi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 05 cze 2012 22:04
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: Malgi »

Dziękuję za raport, interesuje mnie jeszcze jaka jest możliwość parkowania auta. Czy parking jest płatny dla kuracjuszy?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: sztani »

parking dość obszerny dla każdego jest miejsce . Cena w sezonie niskim 7 zł doba w wysokim (sezon letni) 15 złotych doba . Strzeżony. po za ośrodkiem jest miejsca trochę ale w sezonie wysokim to raczej ciężko z miejscem . Dla mnie 15 złotych to b. drogo . Czekamy na dalsze opisy Elu.
Ośrodek to Jantar w Dziwnówku Darku.
darwicz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 24 kwie 2011 14:53

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: darwicz »

Pisałem na temat sanatorium Jantar dużo wcześniej i to w samych superlatywach, obecnie raport Wieśniaczki to potwierdza. Byłem tam dwa razy na schorzenia kardiologiczne i było super! W tym roku znalazłem negatywne opisy tego ośrodka - przemilczałem - mogło się wiele pozmieniać. Lecz widocznie jest podobny "poziom" jak w 2011 - 2012, kiedy z Dziwnowa całą grupa wracaliśmy po północy ;) Zazdroszczę tym co dostali skierowanie do Jantara :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: andrzej1955 »

Ja też się cieszę że Nasze opinie się potwierdzają,tzn.że obiekt-Jantar w Dziwnówku trzyma bardzo Wysoki Standard i niech tak zostanie ku uciesze Wszystkich Kuracjuszy :!: :!: :) Pozdrawiam,Elu-nieustająco Wspaniałego Pobytu Życzę,Dzięki za Relacje :kwiat:
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Raport z Dziwnówka

Post autor: asiulek »

Witaj Elu :serce: wiesz, że bardzo się cieszę z Twojego zadowolenia :) , Twoje obawy się nie sprawdziły, z czego wniosek, że trzeba tylko pozytywne opinie czytać ;) i nastrajać się też pozytywnie do wyjazdu :kwiat: Zobacz, pogoda też jest po Twojej stronie :) Życzyłabym sobie, aby opinie o ośrodkach, były takie jak o Jantarze :D .....no życzyć to ja sobie mogę ;) pozdrawiam i baw się dobrze :) , pamiętaj, gdzie się nosi podwiązkę :lol:
ODPOWIEDZ