Iwonicz Zdroj Sanvit

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
marek-passat
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 03 lip 2011 21:06

Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: marek-passat »

Witam dostałem skierowanie do Iwonicza Zdroju Sanvit prosze o opinie na temat tego osrodka
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: sztani »

Marku czytałeś o Sanvicie na forum ?,wpisz w naszą wyszukiwarkę jest trochę wiadomości o tym sanatorium . :)
marek-passat
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 03 lip 2011 21:06

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: marek-passat »

Czytalem ale chcialbym cos bardziej aktualnego na temat wyzywienia pokoi czy morzna je wczesniej rezerwowac czy jest parking na miejscu co prawda mam jeszcze sporo czasu bo bede od 9 wrzesnia do 3 pazdziernika
Gosica33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 10 lut 2014 19:49
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: Gosica33 »

Gdy ja byłam w zeszłym roku, można było rezerwować pokój za opłatą chyba 30 zł. Ogólnie fajny ośrodek, duży basen, fajna obsługa i dobre jedzenie. Udanego wypoczynku
Awatar użytkownika
Teri5
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 02 cze 2011 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: Teri5 »

Witaj Marku. Ja również byłam latem ubiegłego roku w Sanvicie. Można rezerwować pokoje, za odpłatnością. Są dwójki i studia 2+1. Te jedynki w studio są dość popularne. Jeśli taki pokój Cię interesuje, to dzwoń jak najszybciej. Dwójki w studio są chyba lepsze niż samodzielne, bo łóżka nie są tak blisko siebie, jak w tych samodzielnych. Nie ma problemu z obleganiem łazienki rano. Są dwa pomieszczenia, prysznic + umywalka i drugie, wc + umywalka. Taki układ bardzo ułatwia poranną toaletę. Lekarze przyjaźni i można prosić o jakiś zabieg, jeśli na którymś zależy. Trzeba być rano, szybciej jesteś u lekarza i ma on większe możliwości przydzielenia konkretnego zabiegu. Pokoje od strony wejścia mają piękny widok na Iwonicz, po drugiej stronie widok na las. Ja byłam latem, upały nie dawały żyć. Po drugiej stronie było nieco chłodniej. Mieszkałam od strony lasu w jedynce. Miło wspominam ten pobyt, miałam fajne zabiegi, przemiłe lokatorki w dwójce obok, jedzenie wystarczające ( jak dla mnie). Troszkę lepiej powinny być zaplanowane tak zwane atrakcje. Ognisko pod koniec drugiego tygodnia pobytu, to chyba troszkę za późno. Atrakcji w postaci tańców,wycieczek, spacerów pięknymi szlakami nie brakuje.
Zapomniałam napisać, że szafy mają symboliczne wieszaki, jeśli masz możliwość to zabierz swoje. Szafy nie mają półek, tylko drążek do wieszania i wysoko półka na walizkę. Jest jeszcze komoda z szufladami, można spokojnie się pomieścić. Jeśli chciałbyś znać jeszcze jakieś konkrety, pytaj.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: danusia57 »

Marku,na stronie 11tego działu nasza koleżanka forumowa opisała dokładnie to sanatorium i są też fajne zdjęcia pokoi i samego Iwonicza.Miłej lektury :D
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: SzymonH »

Witajcie
Właśnie wróciłem z Iwonicza, sanatorium Sanvit, mieszkałem w jedynce w studio pokój nr 102, kolega w dwuosobowym mieszkał sam, bo było dużo wolnych
pokoi, całe 2 piętra wolne, prawdopodobnie nie dostali ludzi z ZUS.
Rezerwowałem w styczniu, kosztowało to 30 zł, ładny pokój, czyściutki. Z zabiegów jestem zadowolony, 3, 4 dziennie, o 10 godz. po zabiegach.
Można podpowiedzieć pani doktor co się chce z zabiegów. Basen dla kuracjuszy bez ograniczeń, za drobną odpłatnością, sauna w środy i w piątki od 17.
Personel pomocny i przyjazny dla kuraciuszy, zabiegi wykonywane z dużą starannością. Jedzenie jak dla mnie było wystarczające. Ogólnie OK. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
marek-passat
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 03 lip 2011 21:06

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: marek-passat »

Szymon a jak z wycieczkami czy są jakies organizowane i gdzie ewentualnie
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: Sloneczko »

Kocham Iwonicz Zdrój :serce: :serce: :serce:
:D :D
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Iwonicz Zdroj Sanvit

Post autor: Dzia_dek »

marek-passat pisze:(...)a jak z wycieczkami czy są jakieś organizowane i gdzie ewentualnie
Marku, sanatoria nie są organizatorami wycieczek - robią to biura turystyczne.
Poniżej masz namiary na biura, które się tym zajmują w Iwoniczu Zdroju.
Jak wejdziesz na ich strony masz dokładne programy: jakie wycieczki,
i w jakie miejsca odbędą się w najbliższym czasie. Jest w czym wybrać.
"Omnibus"
Zakład Przyrodoleczniczy - ul. Kulczyńskiego 1a
Centrum Informacji Turystycznej - Plac Dietla 2
"Travel-Line"
Hotel - Galeria "Glorietta" Al. Słoneczna 7
BT-P "Mateusz"
Al. Słoneczna 1B
ODPOWIEDZ