Wieniec Zdrój.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Polka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 06 maja 2016 12:51
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Wieniec Zdrój.

Post autor: Polka »

Czy warto tam jechać do sanatorium? Jakie miejsce? Jakie zabiegi ?
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wieniec Zdrój.

Post autor: Atina »

Jeśli lubisz dobre warunki (marmury)mówię o bazie lokalowej i ...........tylko las ,to tak :roll:
Ja nie chciałabym tam być 3 tygodnie,w tym roku była tam moja mama :roll:
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec Zdrój.

Post autor: basiat »

Polka, wejdź ze strony głównej na działy: "oceń sanatorium", "wyjeżdżam do sanatorium"
Tam znajdziesz dużo opisów z tegorocznych pobytów kuracjuszy. Szczególnie dokładnie w dziale "wyjeżdżam...." swój pobyt w Wieńcu opisał Jan. miłej lektury :kwiat:
monikazus
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 20 kwie 2016 12:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wieniec Zdrój.

Post autor: monikazus »

Kochani...jestem w Jutrzence Wieniec Zdrój od 3 czerwca jestem meega zadowolona
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wieniec Zdrój.

Post autor: sztani »

Monika to skrobnij coś na forum z czego tak bardzo jesteś zadowolona .Osoby wyjeżdżające na pewno zainteresuje Twoja opinia . :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wieniec Zdrój.

Post autor: Atina »

sztani pisze:Monika to skrobnij coś na forum z czego tak bardzo jesteś zadowolona .Osoby wyjeżdżające na pewno zainteresuje Twoja opinia . :)
No cóż musi tam być jednak ...cudownie jak nie ma czasu Monika cokolwiek napisać :roll: ;)
ja-ona
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 kwie 2016 16:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój.

Post autor: ja-ona »

Atina pisze:
sztani pisze:Monika to skrobnij coś na forum z czego tak bardzo jesteś zadowolona .Osoby wyjeżdżające na pewno zainteresuje Twoja opinia . :)
No cóż musi tam być jednak ...cudownie jak nie ma czasu Monika cokolwiek napisać :roll: ;)
Faktycznie nie było u nas czasu na nudę :) Tak Monika jak i ja nie możemy narzekać. Atmosferę i klimat tworzą ludzie a nasz turnus był super :))))
Jutrzenka jest megaaa, wysoki standard, wszędzie klima co w taką pogodę jest zbawienne. Aquapark : basen, sauny fińska parowa intrahed, groty i inne.
Na poziomie - 1 sala rozrywki: bilard, kręgielnia, piłkarzyki, stoły do ping ponga . Także każdy chcący znajdzie sobie jakąś rozrywkę :)
Właśnie dziś wróciłam i nie mogę narzekać na nic....no może na jedno : że na śniadanie nigdy nie było jajecznicy :( ale za to życzenie ze schabowym się spełniło i był :)
ODPOWIEDZ