Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
anusia275
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 cze 2016 12:41

Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: anusia275 »

Z tego co wyszukałam w necie Alma to Jantar na Falowej 4. Może teraz ktoś coś będzie wiedział na temat tego sanatorium ? Interesuje mnie wszystko :) 26.08 zaczynam i bardzo chciałabym cosik wiedzieć. pokoje, zabiegi szczególnie te wodne, wyżywienie, okolica......pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
iruchna1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 06 wrz 2015 14:55
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: iruchna1969 »

Witam . Myślę iż niedługo będę mogła Ci pomóc. Mam skierowanie do tego ośrodka z ZUS od 9 lipca . Opiszę Ci podczas pobytu . Jednak moim zdaniem wszędzie jest fajnie jeżeli jedziesz z dobrym nastawieniem . Najważniejsze jest towarzystwo . Jeżeli jesteś komunikatywna wszędzie jest fajnie . Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka . :D
anusia275
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 cze 2016 12:41

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: anusia275 »

Witaj, oczywiście masz rację dobre nastawienie to podstawa ale czasami warunki panujące mogą mieć zły wpływ na dobre samopoczucie. Mam nadzieję, że w Almie będzie super i na to liczę. Czekam z niecierpliwością na wiadomości od Ciebie, pozdrawiam, Anna
anusia275
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 cze 2016 12:41

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: anusia275 »

W dalszym ciagu poszukuje info na temat Almy/Jantara w Gdansku Sobieszewie
Awatar użytkownika
majka53
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 05 sty 2015 23:58
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: majka53 »

Witam.mam turnus od 30.11.może do tego czasu dowiem się i ja jak jest w Almie.pozdrawiam ciepło
Awatar użytkownika
iruchna1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 06 wrz 2015 14:55
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: iruchna1969 »

Witam . Po 2 tygodniach kuracji w Almie Sobieszewo moje odczucia diametralnie są inne. Z całego serca polecam to sanatorium . Rehabilitacja pierwsza klasa. Wyżywienie bardzo dobre. Cały zespół rehabilitantów miły i uśmiechnięty. . Panie na recepcji zawsze pomocne . Przemiła właścicielka dba o komfort kuracjuszy. Początek był trudny gdyż nasz turnus był pierwszym i machina musiała ruszyć . Przepraszam osoby które wprowadziłem w zakłopotanie . Okolica przepiękna , do plaży ok. 800 metrów . Bardzo blisko ośrodka autobusem miejskim można dojechać do centrum Gdańska . :D
elen9
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 22 lip 2016 11:48

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: elen9 »

A jak jest z basenem? I jak standard w pokojach?
anusia275
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 cze 2016 12:41

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: anusia275 »

Bardzo się cieszę, że usłyszałam pozytywną opinię na temat Almy. Zapytam tylko jeszcze jakim autobusem z dworca można dojechać do Almy ? Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: sztani »

Z Dworca Głównego w Gdańsku kursują do Gdańska Sobieszewa autobusy 112 , 186 , 212 z częstotliwością 20-40 minut zależy w jakim okresie dnia. :)
anusia275
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 cze 2016 12:41

Re: Gdańsk Sobieszewo Alma/ Jantar

Post autor: anusia275 »

Sztani bardzo dziękuję za informację, pozdrawiam z Wrocka :)
ODPOWIEDZ