Dąbki 2016 r./Koszalina

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: Alicja Jed »

Byłam w Dąbkach od 25 maja- 15 czerwca 2016 r.Argentyt
Oto najnowsze wieści.Morze i jezioro nadal w tym samym miejscu. :D
Po przybyciu na miejsce wszystkich stypendystów z NFZ wysyłano do trzeciego budynku ( wolno stojący)- Adrian
W Sylwii stacjonowały dzieci z rodzicami.
Budynek główny przeznaczony był dla turnusów rehabilitacyjnych no i szczęściarzy.Ja do takich należałam,choć zemszczono się na mnie w inny sposób.Pewnie za upór... No nie wiem...
Kierowniczka nadal ta sama,czyli nieprzyjemna.Reszta personelu dostaje ode mnie najwyższą notę.
Jedzenie- śniadania bardzo obfite z bufetem... Chlebek do syta... Obiadki- waza z zupą i 2- danie na talerzu. Kompot również w bufecie dodatkowy.Kolacja na talerzach,no i dodatkowo mozna było zrobić dokładkę w bufecie... Można wybrać sobie dietę.Należy o tym powiadomić.Nie ma problemu
W 2-osobowym w którym mieszkałam są 2 łóżka z wygodnymi materacami,ale jasiek można zabrać,bo poduszki mają fatalne,jak dla mnie.W Adrianie są studia.Nie wiem ile ich jest,ale są w nich lodóweczki.Nie byłam,tylko słyszałam... Trzy osobowe mają również w budynku głównym.
Na koniec nowinka- Po drugiej stronie są budynki,które Argentyt na razie wydzierżawił na 5 lat.Będą sukcesywnie remontować.Być może,że od lipca będą już tam kwaterować. Pierwszy zaraz przy ulicy.
W przyszłości w miejscu,gdzie teraz jest budynek (kuchnia) ma powstać basen.
Aaaa i jeszcze .bo bym zapomniała.Chodzi o przyjęcia do pokoi.Jesli mają wolne to dają klucze a, jeśli panie pokojowe sprzątają dany pokój to można zaczekać na danym piętrze w holu.Bywa też,że zaraz można dostać pokój nie czekając do 14:00 jak to kiedyś bywało.Ogólnie miło wspominam pobyt :D Pogoda była super.
Jeśli są jakieś pytania odpowiem.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016 22:17 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono rok
Awatar użytkownika
gracha
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 21 gru 2011 18:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: gracha »

Alu, cieszę się, że pobyt uważasz za udany. Dobra wieść o lodówkach- mi na meila odpisała Pani z recepcji, że nie ma. Wkradł się błąd- Twój (a i mój) pobyt 2016. Ruszam Twoimi ścieżkami :D Nic o zabiegach (czy wszystko na miejscu- tzn w głównym budynku, bo ja pewnie do Adriana trafię) ani o tańcach nie wspominasz- panowie chwalili właśnie Argentyt. Pozdrawiam :serce: :kwiat:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016 22:17 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono rok
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: Alicja Jed »

Gosiu lodóweczka to na 100% jest w Adrianie w studio.Ile jest takich .to nie wiem
Jeśli chodzi o tańce-to byłam raz z moja starszą sublokatorką.Nie moja muza.Po innych osrodkach nie chodziłam.
Panowie chwalili Argentyt? Którzy Gracha?
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: Alicja Jed »

Gracha- zabiegi wszystkie na miejscu w budynku głownym.Ja miałam 4 super zabiegi.Np.masaż klasyczny i inne bardzo pomocne. :) Co najbardziej fajne było to,że trwały przez cały turnus,az do ostatniego dnia pobytu.
Ręczniki na zabiegi można dostać w recepcji.Jeden duży i 1 mały.Kaucja wynosi 30 zł.W ostatnim dniu pokojowa podpisuje kwitek a, recepcja oddaje kaucję :)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23849
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: grazynamackowiak »

Alicja Jed dziękujemy za opis kuracji :kwiat: :serce:
Informacje będą dla następnych wyjeżdzających 8-) :o
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016 22:18 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono rok
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: Alicja Jed »

Grażynko- w tytule postu wkradł się błąd.Pomyliłam rok.Miał być 2016. Poprzedni rok obfitował w piękne wydarzenia i utkwił mi w pamięci.
Życze Ci kochana pięknej pogody,miłych towarzyszek w pokoju no i super zabiegów.Odpoczywaj... :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
gracha
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 21 gru 2011 18:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: gracha »

Dziekuje Alu Pokój mam 3.osobowy z dużym balkonem, lodówką Dziś jeszcze sama :kwiat:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016 22:18 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono rok
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: Alicja Jed »

:serce: Buziaczek :serce:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016 22:18 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono rok
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: GIENIA »

Alicjo , a jaka jest muza w Argentycie ?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dąbki 2016 r./Koszalina

Post autor: GIENIA »

Gracha - super pobytu pod każdym względem :serce:
ODPOWIEDZ