Międzywodzie "Perła" prewencja z ZUS

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Dusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 14 wrz 2013 15:46
Staż sanatoryjny: 8

Międzywodzie "Perła" prewencja z ZUS

Post autor: Dusia »

Bardzo proszę o aktualne opinie o ośrodku.Podobno przeprowadzono tam ostatnio remont.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Międzywodzie "Perła" prewencja z ZUS

Post autor: Atina »

Dusia czekam z Tobą na jakieś opinie o tym miejscu...znajoma ma skierowanie z ZUS na pazdziernik.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie "Perła" prewencja z ZUS

Post autor: Fionka »

Podaję wiadomości z tzw. drugiej ręki.Będąc w maju w Dziwnówku spotkałam kilka osób które były na prewencji w tym obiekcie i porównywały pobyty.Dyscyplina godzinowa dość ostra, warunki socjalne do przeżycia , papu monotonne i nie smaczne, brak organizacji życia towarzyskiego, zabiegi średnie, ale ponoć jak na ZUS to w sumie znośnie.Międzywodzie , miła typowa wakacyjna miejscowość.Byłam , przez godzinkę całą zwiedziłam i jeszcze kawusię mrożona wypiłam .
artbi
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 sie 2016 11:11

Re: Międzywodzie "Perła" prewencja z ZUS

Post autor: artbi »

Witam. Proszę o garść informacji o "Perle" w Międzywodziu i dodatkowych atrakcjach. To mój pierwszy wyjazd do sanatorium i jestem zupełnie zielony jak szczypior na wiosnę. A termin wyjazdu to 30.XI - 23 XII.2016. Z Białegostoku jak są towarzysze podróży z tych terenów proszę o kontakt.
Dusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 14 wrz 2013 15:46
Staż sanatoryjny: 8

Re: Międzywodzie "Perła" prewencja z ZUS

Post autor: Dusia »

Jak możesz zamień na inny ośrodek. Wcześniejsze opinie się potwierdziły. Żenada ten turnus rehabilitacyjny.Szkoda naszych pieniędzy / tj.ZUS-u/.
Mój turnus / wrzesień /uratowała pogoda.
ODPOWIEDZ