Bristol w Kudowie Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: leszek1958 »

Witam, proszę o wszelkie , najnowsze informacje o tym sanatorium.Wybieram się tam na rehabilitację ogólnoustrojową.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
forumowicz

Re: Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: forumowicz »

Witaj kolego tutaj poczytaj min.
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... Zdr%C3%B3j

Byłam w Kudowie piękny zakątek świata polecam szlak ginących zawodów z biesiadą przy ognisku są tutaj zdjecia własnie z imprezy w Kudowie. :)
Polecam też piwo Staro Brno i doskonałą kaczkę ;) :D

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... 30&t=13294
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: Betina71 »

leszek1958 pisze:Witam, proszę o wszelkie , najnowsze informacje o tym sanatorium.Wybieram się tam na rehabilitację ogólnoustrojową.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Witaj.
Byłam w Kudowie na przełomie marca i kwietnia 2016 r lecz w innym ośrodku. W Bristolu byłam jednak na dancingu parę razy. Bardzo ładny ośrodek,fajna zabawa taneczna tylko bardzo tłoczno. Rozmawiałam z osobami tam zakwaterowanymi,pod każdym względem byli zadowoleni. Nie martw się będzie Ci tam dobrze i wrócisz zadowolony,wszędzie masz blisko,wszystko na miejscu a niedaleko także do szlaków i miejsc które warto zwiedzić,zobaczyć.
W jakim terminie tam będziesz na kuracji?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: Felice »

Leszek fajnie,ze dostałeś Bristol.Długo czekałeś?
Kawiarenkę na dole prowadzi Jola z Lądka,ta od "Zdrojowej". :)
Chcesz więcej szczegółów? Skontaktuj się ze mną.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: leszek1958 »

Witaj Felice,ja jadę do na tą rehabilitację na specjalnych warunkach ,jestem ZHDK(80 litrów oddanej krwi pełnej),wybierałem miejsce i termin sam.Jeśli miałabyś ciekawe informacje o tym sanatorium i samej Kudowie będę wdzięczny.Mój meil;[email].pl .Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: sapphira »

Witaj Leszku, byłam w "Bristolu" w sierpniu 2014r. i wróciłam z kuracji mega zadowolona. Baza zabiegowa znajduje się w budynku, ćwiczenia w basenie odbywały się w aquaparku oddalonym ok.100 m.( wejście 1 h w tym 20 min.ćwiczeń.) Pokoje czyste i przytulne, wyposażone w nowe mebelki oraz mini lodówkę.Pościel I ręczniki wymieniane w połowie turnusu. Jedzenie smaczne i urozmaicone, z dużà ilościà warzyw i owoców. Parking przed obiektem w cenie 98 zł. za pobyt 21 dniowy.( zarówno pokój jak i miejsce parkingowe rezerwowałam telefonicznie).Pokoje od strony głównego wejścia do sanatorium ( od strony parkingu) sà jasne i słoneczne w odróżnieniu od znajdujàcych się od strony lasu.
Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem. Życzę wspaniałego pobytu. Pozdrawiam serdecznie. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: Felice »

Leszek,gratuluję wyniku i chylę czoła przed Tobą....
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Bristol w Kudowie Zdrój

Post autor: ninak »

Witaj.Teraz na ORO jest kolega.Jest bardzo zadowolony.Ma jednego dnia 6 a następnego dnia 7 zabiegów ,z mokrych hydromasaż i basen.Oddział jest na 4 pietrze,pokoje 2 osobowe z balkonem i ponoć na 5 piętrze 1 z dopłatą.Z płatnych rzeczy to tylko telewizor.Wieczorem chodzą pielęgniarki,ale nie ma żadnego problemu jak jesteś nieobecny.Drzwi wejściowe są zamykane o 22 godz.jeżeli jesteś po 22 ,grzecznie dzwonisz i z recepcji otwierają ;) .
ODPOWIEDZ