szczawno zdroj

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
carolajnn
Posty: 4
Na forum od: 02 paź 2011 22:44

szczawno zdroj

Post autor: carolajnn »

WITAM !BARDZO PROSZE O OPINIE OSRODKA DOM ZDROJOWY JADE TAM PIERWSZY RAZ ...KTO JEDZIE OD 24.11 PROSZE O KONTAKT JA JADE Z SLASKA...POZDRAWIAM :D
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: szczawno zdroj

Post autor: Narewka »

Wystarczyło popatrzeć na dalszych stronach.
Ja też będę w listopadzie w Szczawnie,ale w inym sanatorium.

http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... ?f=3&t=226
DOROTA1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 sie 2011 19:16

Re: szczawno zdroj

Post autor: DOROTA1 »

WITAM,BYLAM W DOMU ZDROJOWYM SZCZAWNO ZDROJ .PODAJE ADRES [email].pl napisz co chcesz wiedziec ,wszystko napisze pozdrawiam DOROTA
ewcik0512
Posty: 3
Na forum od: 01 lis 2011 20:00

Re: szczawno zdroj

Post autor: ewcik0512 »

Byłam w "Azalii" na przełomie września i października. Uczucia mieszane... Sanatorium w remoncie, kto dostał pokój po remoncie - był zadowolony. Pozostali w pokojach 3 i 4 -osobowych z łazienkami lub bez. Mieszkałam w pensjonacie "Przy kortach" i jestem zadowolona. Czyściutko, pokój 2-osobowy z kabina prysznicowa i miła obsługa. Jedyne utrudnienie to dojście do sanatorium, ale to tylko 2 minuty...Zabiegi tak rozplanowane, że żadnego nie było 10, a przecież na tak długi pobyt powinno być 10. Tłumaczono nam ,że mamy 54 zabiegi , bo kuracja pitna 3x 250 ml :lol: Kuracja pitna i codzienna gimnastyka zbiorowa w przechodniej świetlicy dała wynik 54 zabiegów na turnus. Masaż suchy - super, kąpiel solankowa - 15 minut, czas trwania gimnastyki różny w zależności od prowadzącego fizykoterapeuty, ale pan Krzysiu jest super :D. Jedzonko - minimum, trzeba jeść wszystko i nie wybrzydzać, podanie posiłków daje wiele do życzenia :roll: . Parking w sanatorium to kilka miejsc pod oknami stołówki, a reszta parkuje, gdzie może, np. na trawniku. Uwaga! - parking niestrzeżony, mi okradli samochód. Polecam parking uzdrowiskowy. Aha, pan menadżer niezbyt sympatyczny :( . Za to od strony towarzyskiej było super. Sama miejscowość przepiękna i może to wynagrodziło inne niedostatki, ale ja na pewno już tam nie wrócę ... ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: szczawno zdroj

Post autor: Zosia »

Witaj! Mam tylko jeszcze jedno pytanko . Czy pokój "Przy kortach" dostałaś z Azali tzn czy zaproponowali Ci go w sanatorium czy jakoś prywatnie tam się znalazłaś ? Znam i Azalię i ten pensjonat , kiedy dwa lata temu Wielkanoc świętowałam w tym sanatorium, też trwał remont :shock: Miłego dnia .Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: szczawno zdroj

Post autor: Narewka »

Witam.
Nieco się załamałam,bo za 8 dni jadę do Azalii.Też mam pytanie o ten pensjonat,czy to taka filia Azalii,może warto tam prosić o pokój?Tylko co z dochodzeniem na zaniegi,jak będzie lało,wszak to listopad.
Moze coś optymistycznego się dowiem.
Pozdrawiam
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: szczawno zdroj

Post autor: Zosia »

Nie, to nie jest filia Azali to mały pensjonat dosłownie po drugiej stronie ulicy gdzie jest Azalia . Nie spełnia chyba dokładnie obecnych wymogów pensjonatu stąd nazwa Pensjon (at zostało wydrapane :) ) . Pokoje są naprawdę ładne a w niektórych ciekawe prysznice ( tak kabiny w pokojach super) niestety nie ma wc są na kortarzach . Mieszkałam tam tydzień jak byłam w Szczawnie prywatnie no i jak do Azali przyjechałam wcześniej to tez tam spędziłam jedną noc. Czyżby podpisali jakąś umowę z Azalią teraz tak w niektórych miejscach praktykują ? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: szczawno zdroj

Post autor: Narewka »

Dzięki za wszystkie informacje.Mam nadziueje,że mimo listopada pobyt będzie udany.
ewcik0512
Posty: 3
Na forum od: 01 lis 2011 20:00

Re: szczawno zdroj

Post autor: ewcik0512 »

Wracam do tematu "Pensjon przy Kortach'- przy rejestracji zaproponowano mi pokój 4-osobowy i totalna załamka :cry: , ale siostry zaproponowały mi pokój właśnie w tym pensjonaciku. Przystałam na to bez mrugnięcia okiem. Trochę gorzej może być w listopadzie, ale po zabiegach można zostać w tężni i sobie chwilkę odpocząć, bo w "Azalii" niestety nie ma pokoju pozabiegowego. Warto tu zamieszkać, bo naprawdę jest fajnie, tylko to WC na korytarzu, ale jakoś zawsze udawało się trafić na wolne ;) . Zaleta też taka, że nie płaci się za telewizor (jest na stanie pokoju), bo w sanatorium biorą 40 dyszki od pokoju, a podczas mojego turnusu nie wystarczyło telewizorków dla wszystkich pokoików. Ręczniki w pokojach są, w pensjonaciku też. A pielęgniarki na czele z siostrą Agnieszką są superowe :D . O jedzonku już wspominałam. Jeszcze tylko raz o świetlicy, w której odbywa się gimnastyka. Jeśli prowadzi pan Krzysiu, to warto pocierpieć w kurzu, bo z nim ćwiczy się fajnie. :lol: Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających do "Azalii" :D
ewcik0512
Posty: 3
Na forum od: 01 lis 2011 20:00

Re: szczawno zdroj

Post autor: ewcik0512 »

Zapomniałam napisać, że za wcześniejszy przyjazd życzą sobie w sanatorium niemałą kasę. :roll: Znajomy , o ile pamiętam, miał zapłacić 60 zł, i przez to tez trafił do pensjonaciku. :D
ODPOWIEDZ