Inowrocław Modrzew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Inowrocław Modrzew

Post autor: zbiibri »

Proszę o informacje o tym sanatorium :roll:
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Mirabella »

Inowrocław ma bardzo ładne tężnie.....wstęp bezpłatny.
Byłam w Modrzewiu w sierpniu.
1-Baza zabiegowa na miejscu....rehabilitacja na 6.
2-Jest basen solankowy(polecam.)
3-Wybieraj pokój na wyższym piętrze(są po remoncie).
4-Nie polecam 1piętra.
5-Jedzenie monotonne.
6-Wieczorki taneczne w kawiarence(codziennie).
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: zbiibri »

Dziękuje że napisałas :D bo straciłam już nadzieje że ktoś napisze. Ja jade z mężem 7.03.2012 chcielibyśmy pokój na wyższym piętrze ale czy można samemy wybrać :?: mam jeszcze kilka pytań jak bedziesz miała czas to prosze napisz :roll: Czy jest czajnik i szklanki w pokojach? czy są ręczniki ,jak daleko jest do centrum? skąd jechałaś bo my jedziemy ze śląska. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Mirabella »

Jestem z Warszawy i jechałam samochodem. W Inowrocławiu byłam dwa razy....w Kujawiaku i Modrzewiu.
Sanatoria są rozmieszczone wokół bardzo ładnego parku(ja byłam latem).
Do centrum spory kawałek....bliżej jest Carrefour.
Zabiegi były do obiadu a potem spacer parkiem do tężni....(moim zdaniem ładniejszych niż w Ciechocinku)
Czajniki są na korytarzu,każdy pokój ma łazienkę.
Są telewizory w pokojach. Każdy dostaje 2ręczniki(wymieniają w połowie turnusu),zastawa stołowa dla 2osób też jest.
Chętnie odpowiem jak masz inne pytania.
Życzę miłego pobytu.
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: zbiibri »

Dzień dobry :) a jak jest z tymi pokojami można wybrać sobie albo każdy ma swój przydział?piszesz że jest telewizor ale słyszałam że są pobierane opłaty ? byłaś prywatnie czy z nfz bo my jedziemy z nfz .
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Mirabella »

Witam
Byłam z NFZ(pierwszy raz po szpitalu,a potem ze zwrotów ).Panie w recepcji przydzielają jak leci....jak poprosisz może się uda.W Modrzewiu telewizja jest darmo,ale ma chyba 4 kanały. Zabiegi na parterze...są windy.
Na1piętrze jest świetlica i codzienne tańce,na 2 sklepik i kaplica.
Ja byłam bardzo zadowolona....
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: zbiibri »

Dziekuje za wyjasnienia, mam nadzieje że zima wkoncu odpuści i bedziemy mogli chodzić na długie spacery.Fajnie że sa zabawy tylko my bedziemy jak jest post, wiec niewiadomo czy coś bedzie, napisze jak wrócimy.Pozdrawiam gorąco :)
Babajaga52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 mar 2012 10:01

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Babajaga52 »

Wybierając się do "Modrzewia",trzeba poprosić o pokoje od strony parku.Jest fajny widok na zieleń i spokój.Pokoje na wyższych piętrach są po remoncie.(Miałam pokój 404).Jedzenie nie bardzo mi smakowało(miałam dietę trzustkową).Jednak pomimo wielu próśb o zmianę jadłospisu,niestety musiałam wybiórczo traktować posiłki.To jest jedyne zastrzeżenie do mojego pobytu w tym sanatorium.Pogoda była piękna i korzystałam ze spacerów po dużym parku zdrojowym.
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 367
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: zbiibri »

Witam ponownie mój pobyt w Modrzewiu dobiega konca za dwa dni wracam do domu .Chciałabym podzielić się wrarzeniami otórz bardzo mi się podobało ,jedzenie dobre,pokoj miałam na park ale o tej porze roku lepiej mieć pokój z drugiej strony ponieważ jest bardziej słoneczny,a park jest jeszcze teraz ponury chociarz powoli przroda budzi się do życia. Latem napewno jest tu bardzo pięknie.Z zabiegów też jestem zadowolona. Przed wyjazdem czytałam różne opinie na temat tego sanatorium ale zostałam mile zaskoczona.
Basia_Pabianice
Posty: 1
Na forum od: 26 kwie 2015 16:29

Re: Inowrocław Modrzew

Post autor: Basia_Pabianice »

Witam,
chciałam pozostawić swoją opinię na temat Sanatorium Modrzew w Inowrocławiu, dla tych wszystkich, którzy tam się wybierają. W sanatorium byłam w terminie 1.04-21.04.2015 r.. Opieka lekarska i zabiegowa była wspaniała. Zabiegi miałam od poniedziałku do soboty (włącznie) w ilości 4 dziennie, oczywiście zabiegi dobierane są do indywidualnego przypadku pacjenta, uwarunkowane opinią lekarza kierującego oraz lekarza w sanatorium (w moim przypadku była to Pani Dyrektor). Jeżeli chodzi o wyżywienie, to też nie mam powodów do narzekań, dieta urozmaicona ( dla mnie przyznana była dieta dla cukrzyków). Warunki lokalowe do przyjęcia, a sam Inowrocław cudowny. W sanatorium jest winda, liczne sklepiki, basen solankowy i kaplica, nie brakuje też wieczorków tanecznych i rozrywkowych. Sanatorium położone w samym parku, blisko darmowych tężni. Polecam Wszystkim tak przepiękne miejsce. Pozdrawiam rehabilitantów i Panią Dyrektor. Basia Ł. :D
ODPOWIEDZ