Sanatorium Światowid Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Jerry
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 cze 2012 17:32

Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Jerry »

Witam,
dostałem skierowanie do Sanatorium Światowid w Świnoujściu. Zależy mi na Waszej opinii. Jeśli ktoś tam był, proszę o informacje dotyczące pobytu. Bardzo dziękuję i pozdrawiam
Jerry
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 cze 2012 17:32

Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Jerry »

Halo, nikt nie był w tym sanatotium, a może go wogóle nie ma - to gdzie mnie skierowali :o
Jerry
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 cze 2012 17:32

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Jerry »

Ludzie pomocy! Wszystkie (lub prawie wszystkie) sanataoria wychwalone lub skrytykowane. Tylko moje pominiętę. Zlitujcie się i podrzućcie jakieś opinie bardzo proszę. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy serdecznie :roll:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: andrzej1955 »

Może to i lepiej że nie wiesz na co trafisz - będzie pełna niespodzianka :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Narewka »

W Google moża poczytać sporo opnii o tym obiekcie i to zupełnie pozytywnych.
Jerry
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 cze 2012 17:32

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Jerry »

Narewka pisze:W Google moża poczytać sporo opnii o tym obiekcie i to zupełnie pozytywnych.
Dzięki za informację. Kilka z nich znalazłem na stronie klub seniora. Inne informacje (bardzo zdawkowe) znalazłem na stronie sanatoriów. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Małgosia69 »

Jerry, byłam w Światowidzie 5 lat temu,ale często bywam w Świnoujściu i z tego co wiem niewiele sie tam zmieniło. Sanatorium,co pewnie już wiesz bliziutko promenady i morza. pokoje takie sobie,ale z łazienkami,czysto, schludnie. Przepiękna stołówka,na posiłki przychodzą także kuracjusze z innych sanatoriów. Jedzonko skromne,ale smaczne,ładnie podane. Na zabiegi trzeba chodzić do Rusałki,ale to bliziutko,a zabiegi super. Minusem jest monitoring ,na korytarzach,łacznikach,a niemiłe panie recepcjonistki potrafiły zadzwonić do pokoju 5minut po 22 i skarcić kuracjusza,że 2 minuty po 22 stał na korytarzu i rozmawiał z drugim kuracjuszem.Ale może panie w recepcji się zmieniły? Tak czy siak trafiłeś nieżle.Życzę udanej kuracji i miłego towarzystwa. :)
Jerry
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 cze 2012 17:32

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Jerry »

Dziękuję Małgosiu za opinię. Uspokoiłaś mnie, i chyba zostało tylko szukać (albo raczej tworzyć) fajne towarzystwo. Myślę, że jakoś sobie poradzimy z "godziną policyjną". Przysyłam uściski i gorąco pozdrawiam.
Viktoria1
Posty: 1
Na forum od: 04 lip 2015 13:22

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: Viktoria1 »

Witam, kto wybiera się na skierowanie nfz do sanatorium Światowid na początku sierpnia br.?
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Sanatorium Światowid Świnoujście

Post autor: klaraklara »

Jerry dostałeś bardzo dobre sanatorium byłam tak dwa lata temu jest czysto, warunki bardzo dobre, pokoje są różne ale o wiele lepsze niż w niektórych sanatoriach, baza zabiegowa na miejscu owszem niektóre zabiegi były w Rusałce, stołówka bardzo fajna i jedzenie też, trafiłeś bardzo dobry termin,Światowi znajduje się w samym centrum rozrywki na przeciwko Swarozyc no i tam zabawa od 18 do 22, a Świnoujście to cudowne miasteczko będziesz zadowolony, proponuje wycieczke do Niemiec jedzie pokciag z centeum co poł godziny i tam też wiele atrakcji.W Ssobote wróciłam ze Świnoujścia było cudnie.
ODPOWIEDZ