Ustka "Promyk"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Ustka "Promyk"

Post autor: agat »

wybieram się do sanatorium Promyk w Ustce
czy ktoś może tam był i mógłby podzielić się informacjami,
mało informacji na NS jest obecnie, a chciałabym wiedzieć jakie tam są waruki, jakie zabiegi i czy daleko, jakie jedzonko itp.
za wszyskie info. dzięki
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: agat »

czyżby nikt nie był w tym sanatorium? :( :( :(
manka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 gru 2011 17:01

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: manka »

Jestem w Promyku ale nie mam jak napisać (brak Internetu) Napiszę po powrocie. Jeśli pilne - zadzwoń - 792606154
kolos
Posty: 4
Na forum od: 05 mar 2015 09:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: kolos »

Byłam w Promyku w styczniu 2015. Warunki zakwaterowania rewelacyjne (wszystkie pomieszczenia odnowione wyposażenie nowe)Jedyną niedogodnością jest widok z okien na OLBRZYMIĄ ŚCIANĘ przy zakwaterowaniu w pokojach od wschodu. internet w ścianie z kabla (kabel własny) lub wi-fi ale słaby ma zasięg na dolnych piętrach gdyż ruter znajduje się na poddaszu.
Wyżywienie rewelacyjne - wszystko zawsze świeże i każdego dnia co innego serwują, żadne danie nie powtórzyło się w czasie turnusu.
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: jaroj92 »

Witaj.Milo poczytać ,ze sa miejsca w których tak wspaniale panują warunki,ze aż chciałoby się już jechać.POzdrawiam.
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: barba »

Witam was dziewczyny i serdecznie pozdrawiam :P Jak dobrze pójdzie ,to mam dostać Ustkę,tylko nie wiem jakie sanatorium :?: ale bardzo chętnie poczytam co piszecie,bo jeszcze nigdy nie byłam w Ustce. Ciekawi mnie jakie tam są warunki w ośrodkach sanatoryjnych.Jak będziecie wiedziały coć więcej to proszę o wiadomości :P Życzę miłego pobytu i udanego towarzystwa :P
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: Zosia »

Do kolos. Pierwsze konkretne informacje na temat Promyka. śliczne dzięki. Czy mogłabyś mi powiedzieć na którą stronę wychodzą balkony w tym ośrodku ? Czy na tę ścianę :shock: ? Po cichu myślę o tym miejscu na krótko jesienią . Pozdrawiam :)
kolos
Posty: 4
Na forum od: 05 mar 2015 09:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: kolos »

Do Zosia. Balkony są od parkingu czyli od strony zachodniej. Ale myślę, że są również od wschodu z widokiem na tą KOSZMARNĄ ŚCIANĘ (wszyscy którzy ją codziennie oglądali bardzo narzekali na jej fatalny wpływ na samopoczucie). Zapraszałyśmy znajomych z ośrodka Radość (po sąsiedzku) aby zobaczyli w jakich luksusowych warunkach mieszkamy. Małym mankamentem Promyka (mi osobiście to nie nie przeszkadzało) jest to , że nie ma on żadnej np.świetlicy dlatego na jakieś tańce lub wieczorki trzeba było chodzić do Radości albo innych ośrodków lub szukać czegoś na mieście. W Promyku zakwaterowanych było jakieś 50-60 osób a w Radości chyba 300. Jak masz jakieś pytania to pisz...
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Ustka "Promyk"

Post autor: Zosia »

Wielkie dzięki :) :kwiat:
ODPOWIEDZ