sanatorium Polonia jelenia Góra

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
iwet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 20 sty 2014 12:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: iwet »

Jadę do sanatorium Polonia Jelenia Góra-prosz o opinie.
ninamm
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 paź 2013 10:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: ninamm »

Również jadę do tego sanatorium od 6 marca i nie znam żadnych opinii ... Może ktoś tam już się leczył? ;) ;)
iwet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 20 sty 2014 12:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: iwet »

Ja 6 marca kończę,jak będzie dostęp do internetu odezwę sie.
iwet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 20 sty 2014 12:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: iwet »

Na skierowaniu mam uzdrowisko sanatoryjne Polonia,Jelenia Góra ul. Cervi 2.Może jednak ktos tam był?Chciałam cos dowiedzieć się telefonicznie,ale telefon też milczy.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: Selene »

Iwet :kwiat: ninamm :kwiat: serdecznie witamy na forum :)

Villa Polonia wchodzi w skład obiektów Uzdrowiska Cieplice (uzdrowiskowa dzielnica Jeleniej Góry) i jest położona w centrum uzdrowiska. Kameralny obiekt z ok. 50 miejscami noclegowymi. Pokoje 1,2 i 3 osobowe, komfortowe i przytulne z łazienkami, TV SAT i wi-fi. Na wyposażeniu są również dwa ręczniki. Nie mniej proponuję zabrać z domu choćby 1 ręcznik w ciemnym kolorze jeżeli będziecie korzystać z zabiegów borowinowych. W obiekcie jest stołówka i gabinet Wellness natomiast zabiegi odbywają się w Domu Zdrojowym oddalonym o ca 50m. Do zabiegów balneologicznych stosuje się wodę leczniczo-termalną, jedyną w Polsce o temperaturze dochodzącej do 90 st. C, a swoją skuteczność zawdzięcza ona czynnym związkom siarki i krzemu oraz zawartość fluoru. Rozległy park Zdrojowy oraz Norweski - zachęcają do przyjemnego oraz czynnego wypoczynku i spacerów wśród zieleni.
Przyjecie kuracjuszy odbywa się w Biurze Obsługi Kuracjusza, w Domu Zdrojowym, w dniu przyjazdu od godz. 7,00 do 18,00 przy czym klucze do pokoi wydawane są od 14-ej.
W przypadku jakikolwiek pytań, zapraszam :)

Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: forumowicz »

W tym obiekcie byłam dwa razy tyle że prywatnie,pierwszy raz jak był to jeszcze Hotel Polonia,teraz nosi nazwę Villa Polonia.Nadal przyjeżdżają tam goście prywatni.Warunki mieszkaniowe bardzo dobre.Posiłki w restauracji na parterze.Na zabiegi również dochodziłam do innych budynków,ale to tylko parę metrów.Wszędzie bliziutko.Przyjemnego pobytu.
iwet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 20 sty 2014 12:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: iwet »

Dzięki wielkie za informacje,ale po moim wyjeździe. Musze pisać o zmianę terminu ,bo nie dostałam urlopu.
ninamm
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 paź 2013 10:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: ninamm »

:) Dziękuję bardzo za informację o Polonii, brzmi zachęcajaco... Pozdrawiam !
iwet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 20 sty 2014 12:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: iwet »

minnam ,jednak,nic nie napieszę ,bo znowu zmiana terminu od 17.04/nie dostałam urlopu/. \ciekawe jak będzie teraz? :?:
maciejcz11
Posty: 4
Na forum od: 07 kwie 2014 13:38

Re: sanatorium Polonia jelenia Góra

Post autor: maciejcz11 »

witaj selene a jest gdzie potańczyć ?
ODPOWIEDZ