super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Krynicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Krynicy

Post autor: Małgosia69 »

Witam wszystkich forumowiczów. 4 dni temu wróciłam z Krynicy z 20 wojskowego szpitala uzdrowiskowego. Było suuuuuper!
Mieli racje wszyscy Ci,którzy gratulowali mi tego wyjazdu. Pogoda dopisała, cieplutko i słonecznie, choć niektórzy czekali na śnieg i narty,ale pocieszyli się spacerkami, tańcami i innymi przyjemnościami! ;)
Pozytywy:
- super położenie, na górce, z widokami,a jednocześnie wszędzie bliziutko/ szczególnie do kawiarni słynnego Łysego :) / :)
- jedzonko smaczne bardzo, choć dla niektórych ciut mało ziemniaczków, dla mnie wystarczająco, codziennie dwie surówki, pieczone na miejscu bułeczki, ciasta, rogaliki, itp
- przemiła obsługa na stołówce, przemili rehabilitanci i rehabilitantki , a byłam już w nie jednym sanatorium i różnych widziałam, milusie panie sprzątające, miłe pielęgniarki i mój ulubiony Pan doktor Winicjusz!!!
- pokój po remoncie, byłam na 4 piętrze, wszyściutko nowiutkie, nawet pościel, kołdry i o dziwo - 2 poduszki, normalna rozpusta!
- dostaliśmy po 3 ręczniki, dwa małe i jeden duży, wymieniane w połowie turnusu
- super zabiegi, miałam nawet słynne łóżko Jet Met jako zabieg !!! możliwość dokupienia świetnych pakietów dodatkowych , niedrogich!
- do sanatorium można było wrócić do godziny 23.00,ale ja jako grzeczna dziewczynka wracałam najpóźniej do 22.30
- trafiłam na przemiłe towarzystwo: i to zarówno w moim sanatorium , jak i w Continentalu i Nowym Domu Zdrojowym- pozdrowienia dla super paczki: Loni, Irenki, dwóch Ań,Janeczki,Eli, Ewy i oczywiście Andrzejka, Henryczka, Michasia, Waldzia i Andrzeja dużego!!!!! Buziaki dla Was!!!! Dziękuję za super spacery, super tańce / oj , było ich, było mnogo!!!/, koncerty w Węgierskiej Koronie i przemiłe towarzystwo!!!!! :serce: :serce: :serce: :D :D
Minusy pobytu:
- wieczny remont wyższych pięter -5,6 i 7,
- nieczynna kawiarnia na miejscu, w remoncie, może już jest czynna,ale wątpię
- trochę za chłodna woda w basenie rehabilitacyjnym, narzekali właściwie na to wszyscy
i to właściwie wszystkie minusy!!!!
Podsumowując: mimo zimy był to bardzo gorący, super udany pobyt!!!! A samo sanatorium polecam każdemu! :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: Narewka »

Ja k dobrze byłoby zawsze takie wrażenia mieć po każdym pobycie w sanatorium. :D
forumowicz

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: forumowicz »

Do Małgosi 69
Z jakiego rejonu polski jechałaś i jakie schorzenia? I czy dlugo czekałaś? Interesuje mnie pulmonologia.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: Małgosia69 »

Witaj Milusińska! Jestem z województwa łódzkiego, czekałam 16 miesięcy,ale wiem,że czeka się u nas nawet do 18 miesięcy. Mój profil leczenia to reumatologia i neurologia. Jeśli możesz już wyjechać, dzwoń do swojego NFZ-tu, teraz zimą jest dużo łatwiej o zwroty. Pozdrawiam serdecznie. :)
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: emik »

Małgosiu, jechałaś z kolejki czy ze zwrotów?
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: Małgosia69 »

Emiku, jechałam ze zwrotów, choć o wyjeździe dowiedziałam się trzy tygodnie wcześniej,z kolejki miałam jechać w lutym. Zadzwoniłam i poprosiłam o ciut przyspieszenie wyjazdu i dostalam taką propozycję. :)
Awatar użytkownika
wrzesnia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 08 sty 2014 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: wrzesnia »

Małgosia69 pisze:Witam wszystkich forumowiczów. 4 dni temu wróciłam z Krynicy z 20 wojskowego szpitala uzdrowiskowego. Było suuuuuper!
Mieli racje wszyscy Ci,którzy gratulowali mi tego wyjazdu. Pogoda dopisała, cieplutko i słonecznie, choć niektórzy czekali na śnieg i narty,ale pocieszyli się spacerkami, tańcami i innymi przyjemnościami! ;)
Pozytywy:
- super położenie, na górce, z widokami,a jednocześnie wszędzie bliziutko/ szczególnie do kawiarni słynnego Łysego :) / :)
- jedzonko smaczne bardzo, choć dla niektórych ciut mało ziemniaczków, dla mnie wystarczająco, codziennie dwie surówki, pieczone na miejscu bułeczki, ciasta, rogaliki, itp
- przemiła obsługa na stołówce, przemili rehabilitanci i rehabilitantki , a byłam już w nie jednym sanatorium i różnych widziałam, milusie panie sprzątające, miłe pielęgniarki i mój ulubiony Pan doktor Winicjusz!!!
- pokój po remoncie, byłam na 4 piętrze, wszyściutko nowiutkie, nawet pościel, kołdry i o dziwo - 2 poduszki, normalna rozpusta!
- dostaliśmy po 3 ręczniki, dwa małe i jeden duży, wymieniane w połowie turnusu
- super zabiegi, miałam nawet słynne łóżko Jet Met jako zabieg !!! możliwość dokupienia świetnych pakietów dodatkowych , niedrogich!
- do sanatorium można było wrócić do godziny 23.00,ale ja jako grzeczna dziewczynka wracałam najpóźniej do 22.30
- trafiłam na przemiłe towarzystwo: i to zarówno w moim sanatorium , jak i w Continentalu i Nowym Domu Zdrojowym- pozdrowienia dla super paczki: Loni, Irenki, dwóch Ań,Janeczki,Eli, Ewy i oczywiście Andrzejka, Henryczka, Michasia, Waldzia i Andrzeja dużego!!!!! Buziaki dla Was!!!! Dziękuję za super spacery, super tańce / oj , było ich, było mnogo!!!/, koncerty w Węgierskiej Koronie i przemiłe towarzystwo!!!!! :serce: :serce: :serce: :D :D
Minusy pobytu:
- wieczny remont wyższych pięter -5,6 i 7,
- nieczynna kawiarnia na miejscu, w remoncie, może już jest czynna,ale wątpię
- trochę za chłodna woda w basenie rehabilitacyjnym, narzekali właściwie na to wszyscy
i to właściwie wszystkie minusy!!!!

Podsumowując: mimo zimy był to bardzo gorący, super udany pobyt!!!! A samo sanatorium polecam każdemu! :D :D :D :D
Witam!wszystko się zgadza,jestem w trakcie pobytu,mogę tylko dodać,że jest darmowy dostęp do internetu-kod otrzymuje się w recepcji,więc warto zabrać tablet.Kawiarnia w dalszym ciągu w remoncie,ale za to jest już czynny zakład fryzjerski na miejscu,woda w basenie już ciepła.Sanatorium na 6+godne polecenia :D
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: Agnes »

Kilka dni temu wróciłam z tego szpitala i muszę przyznać, że robi wrażenie :shock: byłam już 4 razy w sanatorium ale na tak super warunki trafiłam pierwszy raz. Baza zabiegowa jaką można sobie wymarzyć (łóżka wodne to zaje fajna sprawa). Warunki lokalowe też super. A dobór diety sprawił, że teraz mam talię jak osa :lol: Towarzystwo też miałam super i to nie tylko z tego sanatorium. Do domu wróciłam z naładowanymi bateriami i myślą, że kolejny wyjazd będzie tak samo udany jak ten ostatni :D pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: ulanie »

Gratuluję tak udanego pobytu :kwiat: i wszystkim tym którzy wkrótce wyjeżdżają, życzę tego samego, a zwłaszcza warunków i zabiegów :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: super wspomnienia z 20 wojskowego szpitala uzdr. w Kryn

Post autor: malgorzatas »

Wszystkim którzy sa w Wojskowym Szpitalu w Krynicy..zycze wspanialego pobytu,udanych zabiegów...a mowiłam i pisalam że to super sanatorium...nawet mi woda chlodna w basenie nie przeszkadzała ;) Pan rehabilitant tak prowadzil zajęcia że wszystko bylo nie ważne i sie nie liczylo.Ale ze kawiarnia jeszcze w remoncie to jestem w szoku..slyszłam ze juz jest czynna ;) pozdrawiam kuracjuszy w Krynicy :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ