polczyn zdroj gryf

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

polczyn zdroj gryf

Post autor: rak1946 »

bardzo prosze o najnowsze opinie o tym osrodku otrzymalam skierowanie na uzdrowisko szpitalne na przelomie czerwca i lipca wiem ze pokoje sa po remoncie ale nie wiem czy wszystkie moze ktos z osob tam przebywajacych udzielil by rad odnosnie pokoji oraz ich wyposazenia oraz samego osrodka chodzi mnie o opinie z 2013 oraz 2014 bo z poprzednimi juz sie zapoznalam :D
rafre
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 29 cze 2012 11:05
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: polczyn zdroj gryf

Post autor: rafre »

Witam,
jestem świeżo po powrocie z Gryf-a. Pokoje faktycznie są po remoncie - choć wydaje mi się że nie wszystkie, wyposażone w radio, tv - płatne 92 zł w przypadku turnusu 24 dniowego z zus, czajnik - choć nie w każdym pokoju oraz lodówkę. W połowie turnusu wymiana pościeli. Baza zabiegowa oczywiście na miejscu nigdzie się nie przemieszczamy pomijając oczywiście korytarze budynku. Na przełomie lutego i marca trzeba było chwile aby ogarnąć bazę zabiegową ponieważ budynek w remoncie. Parkingi jeśli jedziemy autem są: jeden przed budynkiem bezpłatny, drugi monitorowany w moim wypadku był płatny 120 zł za cały turnus. Jedzenie choć nie jestem wybredny do najlepszych nie należało niestety, lecz da się zjeść. Ogólnie warunki bytowe należą do średnich. Rehabilitanci godni polecenia. Polecam spacery parkiem zdrojowym do Borkowa - proponuję zabrać kijki. Jeśli chodzi o "wieczorne zabiegi" to baza również znajduje się w budynku, muzykę najczęściej puszczają dj-e, podczas mojego pobytu 2 razy grano na żywo lecz bez rewelacji. Dzięki ekipie jaką się zgraliśmy pobyt wspominam mile, wszak to my tworzymy klimat sanatorium.
Pozdrawiam
kaska71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 sty 2014 13:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: polczyn zdroj gryf

Post autor: kaska71 »

Witam byłam i nawet na tym samym turnusie co poprzednik .Jest spoko ja miałam pokój na 3 pietrze lodówka czajnik ręczniki w pokoju .Szlafrok można wypożyczyć ale trzeba płacić także lepiej zabrać swój bo się przydaje .Jest sporo zabiegów w wodzie także ułatwia życie.A towarzystwo to zależy jak się uda.Ja nie narzekam miło wspominam .Pozdrawiam Kasia
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: polczyn zdroj gryf

Post autor: ewiko »

W GRYFIE jest super. Pokoje po remoncie. Zabiegi na miejscu a wyżywienie na dobrym poziomie. Zabiegi bardzo profesjonalne wykonywane przez znających się na rzeczy rehabilitantów. Bardzo chętnie wrócę tam po raz trzeci.....
nospik
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 23 gru 2011 18:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: polczyn zdroj gryf

Post autor: nospik »

Do Raka. A kiedy dokładnie jedziesz do Połczyna i z jakiego miasta?
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: polczyn zdroj gryf

Post autor: rak1946 »

do nospik do polczyna zdroju wyjezdzam 22 czerwca a moj turnus od 23 jade z poznania :D
nospik
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 23 gru 2011 18:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: polczyn zdroj gryf

Post autor: nospik »

no to się spotkamy bo ja zaczynam od 24 .06 tyle że w borkowie
ODPOWIEDZ