SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Duszniki

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Duszniki

Post autor: bogjan »

Czy był ktoś tam w ostatnim okresie i może coś napisać.Jakie pokoje,cena Tv,itd.....
abs
Posty: 1
Na forum od: 19 mar 2014 19:33

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: abs »

ostatnio wróciłem z tego sanatorium . ogólnie wielka porażka. parking płatny nie strzeżony. brak wi-fi w pokojach. stare okna w pokojach - hula wiatr. brak windy. personel ok lecz szczędzą na zabiegach. jedzenie słabe i mało.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: Selene »

Witaj Abs :)

Ty chyba pomyliłeś pawilony. Pawilon A znajduje się przy ul. Zielonej 23 i z tego co pamiętam są 2 windy: jedna przy recepcji a druga na bazie zabiegowej. Ponadto wszystkie okna są plastykowe. Wi-fi jest dostępne w holu na 2 piętrze.
Natomiast pawilon B znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 23 i faktycznie w tym budynku windy nie ma a okna są drewniane podwójne.
Zatem w którym Ty pawilonie byleś :?:

Pozdrawiam :)
Basia71
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 09 cze 2012 08:44
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: Basia71 »

Właśnie dostałam skierowanie do tego sanatorium proszę o dodatkowe informację niż te powyższe. Czy są w pokojach np czajniki, naczynia jaki jest standard pokoju. Chcę zabrać syna na pobyt komercyjny ze sobą . Basia :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: Selene »

Witaj Basiu :kwiat:

Standard pokoi w Janie Kazimierzu paw. A jest wysoki. Jest czajnik, talerzyki, kubki, sztućce. Cześć pokoi posiada lodówki.
Postaraj się o przydział pokoju na I lub II piętrze od strony parku bo te pokoje w większości mają balkony.
Jeżeli chcesz zabrać syna na pobyt komercyjny to wcześniej zadzwoń do ośrodka i uzgodnij to i wtedy też możesz zarezerwować pokój.

Serdecznie pozdrawiam :)
forumowicz

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: forumowicz »

byłam w Dusznikach 4 lata temu w ośrodku Chemik, chcąc nie chcąc spotykałam kuracjuszy z Jana Kazimierza. To, na co narzekano to, posiłki było mało, mało i jeszcze raz mało i zimne , natomiast baza zabiegowa ok.
Teraz może wyglądać to lepiej , jestem ciekawa w jakim stanie jest Muflon?

pozdrawiam

Basia
Basia71
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 09 cze 2012 08:44
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: Basia71 »

Witam. Dziękuję za informację. Właśnie dowiedziałam się o koszt pobytu syna i mnie powalił : prawie 200zł za dobę z wyżywieniem ( czy to hotel 4-ro gwiazdkowy ?) Dwa lata temu płaciłam w Świnoujściu 1500zł za 21dni. Bardzo się cenią. Za Arkę czy Heliosa w Sopocie to mogę zapłacić ale nie za pobyt w Dusznikach ...
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: ewiko »

O kurcze, cena faktycznie zwala z nóg. Byłam tam kilka lat temu i było świetnie.... poza wyżywieniem. Późna jesień, piękne słońce i wspaniałe zabiegi. Ach, pojechałoby się....
forumowicz

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: forumowicz »

coś im rzeczywiście ................ ,
ale w Dusznikach są ośrodki dla dzieci , trzeba zapytać - jeśli młody nie jest taki młody?
Basia71
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 09 cze 2012 08:44
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY NR I "JAN KAZIMIERZ" PAWILON A Dusz

Post autor: Basia71 »

Syn ma 20 lat i autyzm. Musi być cały czas pod moja opieką. W Świnoujściu poszli mi na rękę, został policzony wg stawki dla kuracjusza i mieliśmy pokój jednoosobowy - studio dzięki czemu cena była niższa.
ODPOWIEDZ