Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
roma551
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 21 mar 2014 16:24
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: roma551 »

Niedługo jade do tego sanatorium ,czy ktoś tam już był???przeczytałam dość sprzeczne opinie ,a jak jest naprawdę ....proszę o opinie ,pozdrawiam
annakama
Posty: 1
Na forum od: 23 mar 2014 14:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: annakama »

Krynica Zdrój jest czarująca. Ale sanatorium Nowe Łazienki Mineralne to zwyczajna katastrofa.Niedawno skończyłam tam pobyt , i nikomu nie polecam tego obiektu.Mieszkałam w fatalnych warunkach, w pokoju bez łazienki, z szybą w drzwiach przewieszona zasłonką. W pokoju kartkami papieru i tekturą zaklejone taśmą były otwory wentylacyjne. Od 7 rano do 13-14 w pokoju było słychać każde słowo z pokojów zabiegowych z dołu, ale do tego warkot maszyn wibrujących. Było to tak, jak praca silnika samochodowego , a przyjechałam tam na odpoczynek i rehabilitację po ciężkiej operacji ginekologicznej.Łazienki na korytarzu dla około 60 osób składały się: 1 wc damskie czyli jeden sedes! 2 wc męskie ( dwa sedesy) 2 pomieszczenia z prysznicem( jednym ) i jedna łazienka dla osób niepełnosprawnych.W jednym z pomieszczeń z prysznicem( bo nie nazwę tego łazienką) nie było ogrzewania czyli nie było grzejnika! Ale to mało jeszcze, smród i grzyb w tych pomieszczeniach był nie do wytrzymania, zastanawiam się jak dopuszczono do użytku tę cześć sanatorium? Do tego , aby spokojnie się wykąpać( zabiegi od 7) trzeba było wstać przed 6 rano, bo kolejka. Byłam na przełomie lutego i marca, w budynku zimno potwornie, korytarze i hol nieogrzewane wychodząc z kąpieli wodnej trzeba przejść przez zimny hol,stąd wiele osób było chorych. Nie mogłam dźwigać i nadal nie za bardzo mogę, ale nie liczcie ,że jest tam możliwość podjechania z bagażem. Schody, schody, schody. Nawet do windy trzeba dźwigać torby, nie da się skorzystać z kółek w walizkach.A baza zabiegowa? Też pytanie- kto dopuszcza obiekt do użytku w takim stanie? Nie dziwi was brak zdjęc z tej ,,komfortowej,, bazy w internecie? Jest co prawda jedno skrzydło po remoncie sprzed 5 chyba lat, ale tam większość gości, to goście komercyjni.Nie mam zastrzeżeń co do jedzenia, bo panie bardzo się starały, i jak dla mnie było wszystko ok. I bardzo , a to bardzo gorąco pozdrawiam Panią Agnieszkę. Cudowna osoba pracująca przy takich osobach jak ja.Anka
roma551
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 21 mar 2014 16:24
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: roma551 »

O rany,trochę mnie to wszystko przeraziło.....ale może nie będzie tak żle,mimo wszystko dzięki!!!!
olsztyn1969
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 23 wrz 2014 17:38
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: olsztyn1969 »

W czwartek rozpoczynam turnus w Nowe Łazienki ... czy ktoś był tam w ostatnim miesiącu, dwóch miesiącach? Proszę o opinie.
gracjana
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 11 sie 2014 20:06
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: gracjana »

Jadę do Nowych Łazienek w pażdzierniku . jestem przerażona opiniami . Czy naprawdę są aż tak słabe warunki odnośnie sanitariatów. Czy jest możliwość zdobycia jedynki.
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: mercedes »

witam - jakie Macie terminy do Krynicy - ja jade 20.10
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Krynica - warunki pobytowe w Nowych Łazienkach Mineralnych .

Post autor: jacky6 »

wyjątkowo się wypowiadam w tym wątku...
jako, że to nie zasadniczo moja destynacja sanatoryjna ...
zajrzałem tam z Nowym Rokiem 2014 do znajomych mieszkających w części komercyjnej...
i wcale nie byłem powalony na kolana...
ani pozytywnie ani negatywnie...
pokój komercyjny więcej niż skromny - tylko z umywalką, jeno tapczaniki złożono ( cuzamen do kupy - jak łoże małżeńskie )...
w kącie - umywalka i zwierciadło...
...
jako gość poszedłem odcedzić kartofle z nadmiaru winka...
i WC - dla niepełnosprawnych - odnowione...
...
w części nie komercyjnej nie byłem...
domniemanie - warunki mogą tam być jak za króla Ćwieczka ale gonienia za sławojką nie zgłaszano...
...
cóż - są to klasyczne polskie warunki szpitalne - a nie SPA...
...
kto to rzekł - "darowanemu koniowi nie ocenia się zębów" ?
...
tyle - i to jest prawda - na tego konia pracowaliśmy całe lata...

:mrgreen: :ugeek:
gracjana
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 11 sie 2014 20:06
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: gracjana »

:roll: Dziękuję za uwagi , to tylko 3 tygodnie :lol: .Ale fajnie było by mieć chociaż łazienkę w pokoju.
roma551
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 21 mar 2014 16:24
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: roma551 »

Byłam w tym sanatorium ,w tym roku.Warunki są różne,pokoje z łazienkami,lub bez..rezerwacji wcześniejszej nie ma ,a przyznawane są w zależności od schorzenia z jakim się przyjedża,mnie akurat udało się mieć łazienkę ....pokoje są przyzwoite,jezenie dobre,natomiast baza zabiegowa moim zdaniem wymaga remontu,przytłacza.....jedynie sale masażu i sala gimnastyczna jako tako....Sanatorium jest w centrum ,wszędzie blisko....życze dużo zdrowia i miłego pobytu!!!!!
olsztyn1969
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 23 wrz 2014 17:38
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica zdrój Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: olsztyn1969 »

No cóż pojedziemy zobaczymy, a po powrocie popiszemy.....
ODPOWIEDZ