Uzdrowisko Uniejów Park ul. Zamkowa 7

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Rebis
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 09 paź 2013 13:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Uzdrowisko Uniejów Park ul. Zamkowa 7

Post autor: Rebis »

Dostałam przydział z ZUS do Uniejowa we wrześniu. Sanatorium w internecie wygląda jak super wypasione SPA. Wszystkie informacje na stronie dotyczą pobytów prywatnych. Czy dla ZUS jest przewidzany ten sam budynek? Rozumiem, że zabiegi wg kontraktu. Napiszcie proszę jak to wygląda dla pacjentów ZUS.
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Uzdrowisko Uniejów Park ul. Zamkowa 7

Post autor: Selene »

Witaj Rebis 8-)

Tu znajdziesz opinie naszych forumowiczów, którzy byli w Uniejowie.
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... w&fid[0]=3

Pozdrawiam :)
mika68
Posty: 3
Na forum od: 10 kwie 2014 21:12
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrowisko Uniejów Park ul. Zamkowa 7

Post autor: mika68 »

Rebis pisze:Dostałam przydział z ZUS do Uniejowa we wrześniu. Sanatorium w internecie wygląda jak super wypasione SPA. Wszystkie informacje na stronie dotyczą pobytów prywatnych. Czy dla ZUS jest przewidzany ten sam budynek? Rozumiem, że zabiegi wg kontraktu. Napiszcie proszę jak to wygląda dla pacjentów ZUS.
Pozdrawiam :D
Witaj, właśnie wróciłam z Uniejowa. Jest ok tylko wyżywienie do niczego. Dietetyczkę, która ustala menu powinno się wysłać na jakieś kursy bo nie ma pojęcia o żywieniu (sałata z kapusty pekińskiej na śniadanie, kiełbasa). Kucharka również do niczego. Na zmianę kasza jęczmienne, gryczana, ryż i chyba ze 4 razy razy były ziemniaki.Wszystko to nie ma zupełnie smaku (gotowane w wodzie bez soli). Pozostałe potrawy również nie mają smaku. Ser żółty był codziennie, to co zostało to było wykorzystane np. do zapiekani makaronowej (też bez smaku). Obsługa bardzo miła zwłaszcza Panie kelnerki i rehabilitantki :) Jeżeli chodzi o SPA to od 19 jest dostępne. Dla kuracjuszy 7zł/h. Zabiegi wyznacza lekarz i są bardzo różne. Można sobie coś dokupić oczywiście za zgodą lekarza. Życzę miłego pobytu :)
Rebis
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 09 paź 2013 13:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Uzdrowisko Uniejów Park ul. Zamkowa 7

Post autor: Rebis »

Dzięki Mika. Ja wiecznie się odchudzam, więc nie zależy mi na jedzeniu. Im mniej smacznie będzie, tym mniej będę jeść. Napisz proszę jak pokoje, czy standard przyzwoity i czy można zarezerwowoć sobie 1 :?: No i jak zabiegi- czy rehabilitanci się przykładają czy raczej lekko olewają. :?: Czy są masaże :roll: Co najczęsiej robią kuracjusze w wolnym czasie :lol: itd...
ODPOWIEDZ