Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Beataa2702
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 27 mar 2014 21:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: Beataa2702 »

Witam ! Czy może ktoś był, w tym sanatorium , może się ktoś wybiera - proszę informacje :(
forumowicz

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: forumowicz »

Witaj Beataa2702 :) Poczytaj wpisy które już są zamieszczone na tym forum pod linkiem http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... w+kujawiak .Z pewnością jeszcze ktoś się odezwie czego Ci życzę :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: violet58 »

No nie do końca droga smugo :D Podany link dotyczy Kujawiaka, a Beataa pyta o Kujawiankę - a to dwa odrębne sanatoria, choć należące do tego samego właściciela - Solanki Uzdrowisko Inowrocław. Ale do życzeń się dołączam, jeszcze ponad miesiąc i z pewnością ktoś się odezwie. Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: forumowicz »

No ...pięknie :oops: chciałam pomóc a wprowadziłam w błąd :( Beataa2702 ....Violet58 ma rację to dwa różne sanatoria , ale myślę że jeszcze ktoś się odezwie z informacjami na interesujący Cie temat :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
magaziata
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 423
Na forum od: 17 sie 2011 10:10
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: magaziata »

Wpisz w wyszukiwarkę Kujawianka, jakiś czas temu obszernie opisałam Kujawiankę :)
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: ela-ela »

Bylam w sanatorium Kujawianka,moge powiedziec, ze wspominam bardzo milo ten pobyt.Czesc zabiegow na miejscu, a na inne trzeba chodzic do Kujawiaka,ale Ty bedziesz w maju piekna pogoda to nie bedzie uciazliwe.Jedzenie dla mnie i moich kolezanek przy stoliku bylo dobre. Na pokoje tez nie mozna nazekac.Zycze Ci milego pobytu i wypoczynku :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: forumowicz »

Beataa2702 pisze:Witam ! Czy może ktoś był, w tym sanatorium , może się ktoś wybiera - proszę informacje :(
Witaj. Wpadłem do Kujawianki z czystej ciekawości :shock:
Fajnie odnowiony, ponoć z dobra baza zabiegową.
Wizualnie i z opowieści kuracjuszy najfajnieszy osrodek w Inku 8-)
Beataa2702
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 27 mar 2014 21:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław - Kujawianka 31.05 2014

Post autor: Beataa2702 »

dziękuję wszystkim za odpowiedź :kwiat: :) - trochę mnie to uspokoiło, mimo iż nie jestem wymagająca, ale za to że muszę jakieś koszty finansowe ponieść i to moim zdaniem nie małe, to ważne że zabiegi podstawowe są na miejscu, a reszta co będzie - jeszcze tylko 550 km do pokonania mam nadzieję że zrekompensuję sobie znój podróży i zachwyci mnie tężnia która mnie najbardziej fascynuje (i powspominam beztroskie lata kiedy tam byłam owego czasu 2x )ale się rozpisałam - pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ