Polanczyk Dedal

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Polanczyk Dedal

Post autor: krzysiek23 »

Witam wybieram sie do tego sanatorium bardzo prosze o opinie i troszke o opis jak tam jest pozdrawiam. ;)
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: kasiula »

Super nic dodać nic ująć.Pokoje bardzo ładne z czajnikiem i lodówką telewizorem..Wszędzie bardzo ładnie i czysto.Zbiegi też ok....Tańce też na miejscu codziennie...Jest gdzie pospacerować popływać po zalewie solińskim.Dedal ma swoją przystań z rowerkami wodnymi i jachtami...W recepcji wykupujesz sobie....Ja byłam cały maj 2012 roku byłam zachwycona i z pewnością tam powrócę.Jedzonko smaczne urozmaicone....no i bardzo dużo jak dla kobiety to nawet za dużo....Zazdroszczę Tobie i życzę tak miłych wspomnień i wrażeń jak mam ja.Pozdrawiam.Bardzo ładny ośrodek.
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: krzysiek23 »

Dziekuje bardzo a powiedz czy daleko jest do innych sanatori
'? W jakim przedziałe wiekowym byli kuracjusze? Mozna rezerwowac jedynke? ;)
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: kasiula »

Ośrodki inne są zaraz prawie jedno po drugim..Najbliżej bo po drugiej stronie ulicy masz Amer Pol....też fajny...Jedynki są bardzo małe ale fajne...Choć cięzko z jedynkami...są na pierwszym tylko chyba piętrze.....I jak ja dzwoniłam i prosiłam..to mi powiedziała pani że nie ma rezerwacji..ale potem jak się okazało to był jeden pan co mówił że wydzwaniał do skutku aż trafił na fajną panią i dostał......ale mi się nie udało..Byłam na samej górze...tam ma też apartament dyrektor...Narzekają na niego ale ja go lubiłam....raz na tydzień zmieniają ręczniki i pościel dają świeżą...ja był zachwycona mimo że chciałam jedynkę a dali mi 3.....przedział wiekowy różny...ja miałam wtedy 38..było kilka osób młodszych..jeden nawet chłopaszek z 24...potem chyba ok.30...to zależy jak się trafi ...ale ja miałam starsze ode mnie panie a byłyśmy tak zgrane..że teraz bardzo się cieszę ,ze miałam trójkę..Choć ogólnie wolę też jedynkę...W Krakowie w zeszłym roku miałam jedynkę...ale była strasznie mała.Będzie super zobaczysz!Potem mi napiszesz miałaś rację kobieto hahaha!? ;)
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: krzysiek23 »

Wielkie dzieki dziś dzwoniłem do NFZ będe miał skierowanko na 28 sierpnia .Pozdrawiam. ;)
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: kasiula »

to skąd wcześniej wiedziałeś ,że do DEDALA?!POZDRAWIAM
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: krzysiek23 »

Miałem to zapewnione już od stycznia ;)
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: kasiula »

Ale to zadzwoniłeś i poprosiłeś o Deadal w Polańczyku Krzysku?!Podpowiedz to może też tak zrobię ;)
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: krzysiek23 »

Tak dokładnie tak mam taką miła panią i jak poprosze to jade gdzie chce ;) popros i załatw ten termin to sie spotkamy napisz na [email].pl
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Polanczyk Dedal

Post autor: Atina »

Krzysiek 23 Dedal to bardzo dobry wybór :)
Napisz swoje odczucia po powrocie ...pozdrawiam.
ODPOWIEDZ