Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ando
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 kwie 2014 14:35
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: Ando »

W dniach 06.06.-27.06.14 jadę do sanatorium Lwigród. Jest to mój pierwszy wyjazd do sanatorium. Proszę o informacje jak jest w sanatorium i czego mogę się spodziewać.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Ando pisze:W dniach 06.06.-27.06.14 jadę do sanatorium Lwigród. Jest to mój pierwszy wyjazd do sanatorium. Proszę o informacje jak jest w sanatorium i czego mogę się spodziewać.
Witaj Ando :kwiat: gratuluje Tobie Krynicy to po pierwsze..juz sama miejscowośc jest atrakcją..czego sie możesz spodziwać :?: wszystkiego co najlepsze..zapewniam że będziesz pod wrażeniem i zadowolonym :kwiat: Możesz mieć kilka zabiegow rozlozonych w innym sanatorium.. ( Continental...20 szpital Wojskowy),tam chyba nie ma pelnej bazy zabiegowej..ale to male odleglosci i dasz radę..wszystko jest na miejscu..to jest samo centrum Krynicy..życze powodzenia i milych wrażen :kwiat:
Ando
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 kwie 2014 14:35
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: Ando »

Dziękuję za informację i pozostaje mi tylko skorzystać z tego atrakcyjnego miejsca.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Ando pisze:Dziękuję za informację i pozostaje mi tylko skorzystać z tego atrakcyjnego miejsca.
Nie wiem czy jesteś M czy K...ale zapewniam ze wspomnienia zostaną dlugo w pamieci..poczytaj wpisy pietro wyżej..tam masz opisana krynice krok po kroku...Oceń Sanatorium..Jurek 475..bardzo dokladnie opisal Krynice..pozdrawiam Goska :kwiat:
Ando
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 kwie 2014 14:35
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: Ando »

Jestem M.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Ando pisze:Jestem M.
Dizękuje..po nicu..to nie bardzo sie można zorjętować ;) jak masz jakieś pytania to napisz,w miarę mojej wiedzy odpowiem :kwiat:
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: iwcia »

W pełni zgadzam się z Małgosią :) Lwigrod to bardzo dobry standart, bedziesz zadowolony.Ja bylam tam ,wprawdzie 5 lat temu, wszystkie zabiegi mialam na miejscu. W mojej ocenie nie widze żadnych minusow jesli chodzi o to sanatorium. No, może brak kawiarni, w której moznaby potanczyc ;) , ale i to żaden kłopot, poniewaz Krynica przepełniona jest takimi lokalami. Jak poczytasz posty na forum o Krynicy, przekonasz się, że pobyt tam to sama przyjemnośc.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

iwcia pisze:W pełni zgadzam się z Małgosią :) Lwigrod to bardzo dobry standart, bedziesz zadowolony.Ja bylam tam ,wprawdzie 5 lat temu, wszystkie zabiegi mialam na miejscu. W mojej ocenie nie widze żadnych minusow jesli chodzi o to sanatorium. No, może brak kawiarni, w której moznaby potanczyc ;) , ale i to żaden kłopot, poniewaz Krynica przepełniona jest takimi lokalami. Jak poczytasz posty na forum o Krynicy, przekonasz się, że pobyt tam to sama przyjemnośc.
Pozdrawiam :kwiat:
iwcia :kwiat: zgadzam się z Toba w 100%..ale jak bylam we wrześniu,to kilka osob z LWI GRODU..przychodzilo na zabieg ( borowina) do szpitala wojskowego..tak samo bylo jak bylam w Continentalu..tez przychodzili na zabieg tam kuracjusze ;) może teraz cos się zmienilo..ale kawiarni napewno nie ma..ale blisko Hawana i Continental :kwiat: pozdrawiam Goska :kwiat:
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: iwcia »

Gosiu :kwiat: Byc może się zmieniło, tak jak mowisz.Jednak sadze, że to nie kłopot, Continental bliziutko.A Hawana.... rownież :D Oj, pląsało się tam , pląsało, i nie tylko w Hawanie. :D
Krynica :!: :!: :!: Moje marzenie tam wrocić :D
Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Lwigród Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

iwcia pisze:Gosiu :kwiat: Byc może się zmieniło, tak jak mowisz.Jednak sadze, że to nie kłopot, Continental bliziutko.A Hawana.... rownież :D Oj, pląsało się tam , pląsało, i nie tylko w Hawanie. :D
Krynica :!: :!: :!: Moje marzenie tam wrocić :D
Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
No ja myśle że jak dobrze pojdzie to pare dni w tym roku...a 21 dni na drugi rok we wrześniu..pozdrawiam Goska :serce:
ODPOWIEDZ