WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
elap50
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 24 kwie 2014 09:34

WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: elap50 »

CZY KTOŚ TAM BYŁ ..JADĘ PIERWSZY RAZ
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: andrzej1955 »

Witam,w Gliniku byłem wiele lat temu-jest to jedno z 4 sanatoriów w Wysowej,baza zabiegowa ,basen rehabilitacyjny na miejscu,sama Wysowa bardzo kameralna miejscowość opisywana tu na forum,w okienku po lewej stronie wpisz Glinik Wysowa,kliknij przeszukaj ten temat i będziesz miał sporo informacji na temat Wysowej i jej obiektów,sanatoryjnych też,pozdrawiam i miłej lektury :!:
elap50
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 24 kwie 2014 09:34

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: elap50 »

dziękuje ..pozdrawiam
annajak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 sty 2012 22:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: annajak »

Byłam w Wysowej w Gliniku dwa lata temu.Było super.Smaczne domowe posiłki,dobre zabiegi,miły personel.Miejscowość mała ale atrakcyjna,piękna pijalnia wody (pozdrawiam pana Tadzia),park zdrojowy urzekający i w parku basen (jak byłam dopiero był w budowie).Kilka karczm,w których smacznie i niedrogo mozna zjeść regionalne potrawy i nie tylko.I wspaniała pani Maria przewodnik wycieczek (też pozdrawiam).Z chęcią bym tam wróciła,ale tym razem dostałam Rabkę.Anna.
elap50
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 24 kwie 2014 09:34

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: elap50 »

dziękuje za wiadomości już mi milej.....JA MAM TERMIN 18-05-14.....do GLINIK :D
elap50
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 24 kwie 2014 09:34

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: elap50 »

dziękuje anna...już mi rażniej...jadę 18-05-14 do glinik :D
annajak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 14 sty 2012 22:37
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: annajak »

Życzę miłego pobytu w Gliniku,tam znajdziesz ciszę i naprawdę niczym nie skażone czyste powietrze.Mało samochodów tam przejeżdza,ja byłam zimą,a teraz atrakcją będzie piękna fontanna w parku zdrojowym,tak pięknego parku chyba nie ma w żadnym uzdrowisku.Jest gdzie spacerować i w góry też pani Maria poprowadzi,i basen na miejscu,rano jako gimnastyka w basenie z masażami,a po południu można wykupić chyba za 7 zł godzinę,lub coś koło tego.I polecam zajrzeć do karczmy,zanim coś zamówisz to możesz popróbować różnych wędlin swojskich i chlebka ze smalcem,które jest wystawione na osobnym stoliku i można kosztować do woli bezpłatnie.To było moje ostatnie sanatorium i wspominam jako jedno z najlepszych.Pozdrawiam.Anna.
renia54
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 08 lut 2014 15:24
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: renia54 »

Witam wszystkich na tym forum :kwiat: i zgadzam się z tym co napisali moi poprzednicy ja byłam w styczniu 2013 roku w Gliniku i było super mogę dodać tylko tyle że pokoje sprzątane prawie codziennie ,a basen kryty w parku rewelacyjny,pozdrawiam i życzę przyjemnego pobytu. :serce:
elap50
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 24 kwie 2014 09:34

Re: WYSOWA SANATORIUM GLINIK

Post autor: elap50 »

dziękuje kochani za więcej wiadomości o GLINIKU...
ODPOWIEDZ