SANATORIUM ENERGETYK KRYNICA-ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
niebieska
Posty: 1
Na forum od: 20 maja 2014 00:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

SANATORIUM ENERGETYK KRYNICA-ZDRÓJ

Post autor: niebieska »

/Byłam w wielu sanatoriach w Polsce.Nigdzie nie spotkałam tak rodzinnej atmosfery.Piękne pokoje na 3 i 4 piętrze,blisko centrum,jedzenie - poezja za 8 zł panie robią cuda świata.Może zabiegi nie są wygórowane ale personel jest uroczy i nadrabia uśmiechem.Najmilej natomiast wspominam masaże u młodego masażysty Pana Arkadiusza.Fach w rękach!!!.Polecam Energetyk każdemu.!!! :serce: b]
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SANATORIUM ENERGETYK KRYNICA-ZDRÓJ

Post autor: gucio »

Witam. Właśnie wybieram się do tego sanatorium i mam kilka pytań. Chcę tam pojechać samochodem. Czy w okolicy Energetyka można gdzieś zaparkować auto ? Czy są organizowane jakieś wycieczki fakultatywne przez Energetyka ? Nie interesuja mnie tańce więc co można tam robić w wolnych chwilach. Czy jest wypożyczalnia rowerów ?
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: SANATORIUM ENERGETYK KRYNICA-ZDRÓJ

Post autor: danka »

Atmosfera miła,ale zabiegi kiepskie.
barbara61
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 28 lut 2015 15:57
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: SANATORIUM ENERGETYK KRYNICA-ZDRÓJ

Post autor: barbara61 »

gucio pisze:Witam. Właśnie wybieram się do tego sanatorium i mam kilka pytań. Chcę tam pojechać samochodem. Czy w okolicy Energetyka można gdzieś zaparkować auto ? Czy są organizowane jakieś wycieczki fakultatywne przez Energetyka ? Nie interesuja mnie tańce więc co można tam robić w wolnych chwilach. Czy jest wypożyczalnia rowerów ?
Gucio :kwiat: Energetyk jest przy wąskiej uliczce Kiepury. Może być tam problem z parkowaniem. Dodatkowo sąsiaduje z Sanatorium Wojskowym, więc okolicze uliczki też mogą być zajęte. Tak zwykle tam bywa, często jestem w Krynicy, więc widzę jak tam jest. A dzwonłeś do Energetyka czy nie mają miejsc parkingowych? Przed samym bydynkiem jest kilka miejsc :kwiat: Nie wiem czy Energetyk organizuje wycieczki, pewnie tak jak w każdym sanaorium. Jeśli nie, to niedaleko przy ul. Pułakiego masz Biuro Turystyczne "Jaworzyna" z dużym wyborem wycieczek :kwiat: Natomiast jeśli rowerów nie ma w Energetyku - to wypożyczja przy ul. Piłsudskiego na przeciw Hawany. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SANATORIUM ENERGETYK KRYNICA-ZDRÓJ

Post autor: gucio »

Znalazłem trochę czasu wiec opisze moje wrażenia.
Parking - wykupiłem w Energetyku przed budynkiem. 160,- za cały turnus/21 dni/.Dobra opcja ponieważ często wyjeżdżałem poza Krynice więc nie było problemów po powrocie.
Wycieczki - biuro "Jaworzyna" często odwiedzało Energetyka z ofertami a w recepcji aktualne ulotki.
Zabiegi - co do jakości to się nie wypowiadam bo się nie znam. Miałem ich dużo i wszystkie na miejscu.Wszystkie kończyły się przed obiadem.

Ogólnie z pobytu jestem bardzo zadowolony. Jedzenie dobre i wystarczające. Miła atmosfera i sympatyczny personel.Same plusy.
jakubek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 31 lip 2013 18:36
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: SANATORIUM ENERGETYK KRYNICA-ZDRÓJ

Post autor: jakubek »

Super pobyt rewelacyjne wyżywienie wspaniala obsługa.
ODPOWIEDZ