Zimowit Rymanów pierwsze wrażenia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
rozanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 15 mar 2014 15:21
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 1

Zimowit Rymanów pierwsze wrażenia

Post autor: rozanna »

Pojechałam - byłam - wróciłam :)
Było wspaniale. Ze wszystkiego jestem zadowolona.
Szpital bardzo mi odpowiadał, ładne pokoje, współlokatorka w pokoju ok, zabiegi na miejscu, pyszne jedzenie (dieta niskokaloryczna), miły personel.
Do tego pogoda bardzo się udała, piękna okolica, śpiew ptaków. Atrakcje na co dzień, wycieczki, spotkania.
Niestety nie mogłam chodzić na dancingi (chora noga) ale mimo to wszystko bardzo mi się podobało.
Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Mam nadzieję, że pojadę jeszcze nie raz do sanatorium.


Miłego dnia :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Zimowit Rymanów pierwsze wrażenia

Post autor: Suzen »

Podzielam opinię Rozanny.Byłam tam 3 lata temu. Najbardziej zadowolona byłam z diety 12OO kalorii i masażu klasycznego.Zabiegi i towarzystwo bardzo mi odpowiadało. ;) Chociaż pokoje były ciasne, trzyosobowe.Również personel był ok.Teraz budynek jest po remoncie.,,Nie straszą'' już okratowane balkony.Do ,,Zimowita'' jest trochę schodów,toteż jest to trochę uciążliwe dla osób niepełnosprawnych ruchowo i z chorobami układu oddechowego.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
jolcia8a
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 15 lip 2014 23:46
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zimowit Rymanów pierwsze wrażenia

Post autor: jolcia8a »

Fajnie zobaczyć miłe komentarze. Trochę się przestraszyłam bo mało piszą o Zimowicie, ale jakoś to będzie. Zaczynam 11.05. Napiszę po powrocie jak było czyli w czerwcu.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit Rymanów pierwsze wrażenia

Post autor: bista »

Ja tam byłam kilka razy, także przed i po remoncie. Podzielam wcześniejsze opinie. Wbrew niektórym narzekaczom na wszystko, tam jest cudownie - rehabilitacja, personel medyczny, kuchenny, czystość, wyżywienie, lokalizacja itp. Ach, chciałabym tam za każdym razem jechać!:) Niestety, w tym roku przydzielili mi Excelsior w Iwoniczu. Jadę w ciemno, bo jakoś nikt, kto tam jedzie, nie odzywa się, mimo moich kolejnych apeli............. Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
jolcia8a
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 15 lip 2014 23:46
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zimowit Rymanów pierwsze wrażenia

Post autor: jolcia8a »

Dzięki Bista, trochę mnie uspokoiłaś
ODPOWIEDZ