Papiernik Szczawnica.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Papiernik Szczawnica.

Post autor: ededi12 »

Witajcie :)
Wczoraj wróciłam z Papiernika i jestem prawie zadowolona :)
Prawie z racji tego gdyż zabiegi jak dla mnie to porażka gimnastyka grupowa dwa razy dziennie miałam ich 35 (na którejś z nich dowiedziałam się że powinnam mieć gimnastykę indywidualną która przyniosła by efekt),magnetron,laser,kąpiel perełkową w inhalatorium ale chyba jakieś stare wanny mają,masaż klasyczny gdzie po rozmowie z rehabilitantem okazało się że to nie dla mnie i jedynie co to krio mnie ucieszyło.
Przed wyjazdem w sobotę u lekarza dowiedziałam się że miałam zlecony basen ale pani od planowania w inhalatorium go pominęła.Poszłam zapytać jak to możliwe to usłyszałam że powinnam sobie sprawdzić jakie mam zabiegi i czy się zgadzają bo ona jest człowiekiem i ma prawo się pomylić.Ja rozumiem ale ten jej uniesiony ton i ani przepraszam ani w du.... mnie pocałuj tym bardziej że na moim turnusie nie jeden błąd popełniła planując zabiegi.
Rehabilitanci w Papierniku są bardzo przyjemni da się wszystko załatwić,panie z recepcji także szczególni p.Natalka ;)
Jedzonko urozmaicone smaczne ale dużo marchewki i selera :) :)
Nie ukrywam że Papiernik wymaga remontu szczególnie okna i drzwi. Śmiałam się że zimą kriokomory :o :o mieli ale w pokojach ;) ;)
Papiernik na pewno baaaaaaardzo odbiega wyglądem od Budowlanych,Nauczyciela czy Dzwonkówki,Hutnik się remontuje powoli.
Ogólnie pobyt uważam pomimo uchybień za udany dzięki mojemu wspaniałemu towarzystwu macs55, beataa, gabi40 a także Uleńka,Ola ,Rafał,Marta dziękuje zostaniecie niezapomniani każda chwila z wami była fantastyczna.Pozdrawiam Was i buziole przesyłam.
Załączniki
Papiernik :) Widok z kolejki na Palenice
Papiernik :) Widok z kolejki na Palenice
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: ededi12 »

Pokoiki urządzone podstawowo.Nam trafiła się nowa szafa i komoda.
Załączniki
A tak wyglądają pokoiki w Papierniku.
A tak wyglądają pokoiki w Papierniku.
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: ededi12 »

Widok z pokoju 3 pięterko.
Załączniki
A to widok z mojego pokoju 303 :)
A to widok z mojego pokoju 303 :)
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: ededi12 »

A jak tylko jest ładna pogoda to z Palenicy są taaaaaakie widoczki :D :D
Załączniki
Obraz-272.jpg
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: ededi12 »

Właśnie dziś odkryłam że na wypisie mam zapisane że odbyłam gimnastykę indywidualną 35 razy a przecież miałam GRUPOWĄ :shock: :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Coś mi się zdaje że bez skargi do Warszawy się nie obędzie :evil: :evil: :evil:
Przecież to są pieniądze a gimnastyka indywidualna jest raczej droższa od grupowej :roll: :roll: a ja jej nie miałam !!!!!!!!!!!!!
Straszny bałagan mają w Inhalatorium gdzie planuje się zabiegi.
Elzbietka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 18 lip 2012 19:45

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: Elzbietka »

Witaj :) otrzymałam skierowanie do INHALATORIUM w terminie od 21 lipca do 11 sierpnia br. O zabiegach i ich planowaniu przez kadrę Inhalatorium napisałaś, może też wiesz jak wyglądają tam pokoje ? W roku 2012 byłam w Szczawnicy w JULII. Chodziłyśmy na PARKIETOTERAPIĘ hahahha tj. potańczyć do Marty ewentualnie do Malinowej. A jak teraz wygląda ta kwestia ? Będę wdzięczna za informację :) Pozdrowionka
Elzbietka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 18 lip 2012 19:45

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: Elzbietka »

Witaj :) otrzymałam skierowanie do INHALATORIUM w terminie od 21 lipca do 11 sierpnia br. O zabiegach i ich planowaniu przez kadrę Inhalatorium napisałaś, może też wiesz jak wyglądają tam pokoje ? W roku 2012 byłam w Szczawnicy w JULII. Chodziłyśmy na PARKIETOTERAPIĘ hahahha tj. potańczyć do Marty ewentualnie do Malinowej. A jak teraz wygląda ta kwestia ? Będę wdzięczna za informację :) Pozdrowionka
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: ededi12 »

Witaj :)
W inhalatorium bywałam tylko na zabiegu i nic ponadto.
Malinowej nie ma a do Marty nie dotarłam bywałam w
Hutniku,Budowlanych i Jazz Club a Ci panowie J.C grywali w Marcie i szału moim zdaniem nie było.
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
bzik13
Posty: 2
Na forum od: 19 maja 2014 06:53

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: bzik13 »

W zapytaniu Elżbiety o pokoje w inhalatorium , podejrzewam źe sà lepsze bo majá nowe okna , haha i juź jest lepiej . A o tañce z Julii miałaś do Marty 2 kroki a my z Papiernika 2222 . To troché dalej a na 22 .oo obowiázkowo zdàźyç trzeba .
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Papiernik Szczawnica.

Post autor: ededi12 »

Witaj moja wspaniała bzik13 :)
No okna w Papierniku są jak by ich nie było ale :) :) :) naszemu towarzystwu to nie przeszkadzało :D :D :D :D
ODPOWIEDZ