Duszniki Zdroj

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
graciella
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 28 maja 2014 17:55

Duszniki Zdroj

Post autor: graciella »

Witam czy ktos byl w Dusznikach Zdroj w Moniuszko III prosze o informacje dziekuje
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: ewiko »

WSPÓŁCZUJĘ....
graciella
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 28 maja 2014 17:55

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: graciella »

O matko swieta nie strasz mnie co tam jest nie tak napisz cos wiecej prosze
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: ewiko »

graciello, wybacz że Cię nastraszyłam...... przez nieuwagę pomyliłam sanatoria :oops: :oops: :oops: O sanatorium o które pytasz nic nie wiem jednak wierzę że wrócisz zadowolona. Pozdrawiam.
graciella
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 28 maja 2014 17:55

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: graciella »

Dzieki mam nadzieje ze bedzie spoko.Troche dziwne ze nikt nie pisze na ten temat ,Zobaczymy pozdrawiam serdecznie
krysia55
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2011 10:10

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: krysia55 »

nie martw się w Moniuszko jest okej!
Awatar użytkownika
andr58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 21 sie 2013 11:53
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Duszniki Zdroj Moniuszko

Post autor: andr58 »

Byłem w tym sanatorium w 2014 roku na przełomie kwietnia i maja.Byłem bardzo zadowolony z pobytu.Pokoje bardzo ładne i czyste.Obsługa miła i przyjazna.Jedzenie bardzo dobre.Jedynym mankamentem (choć mnie to nie przeszkadzało) było dochodzenie na zabiegi jakieś350m do Jana Kazimierza,ale o tej porze roku to sama przyjemność spacerować.Okolica bardzo ładna i jest sporo miejsc do zwiedzania w niedalekiej odległości od Dusznik.Ktoś na forum napisał że sercowcy mają tam kłopoty,może i tak jest choć mnie NFZ wysłał tam z działu układu krążenia ale mnie nic nie dolegało.Z czystym sumieniem mogę polecić to sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: ewiko »

Witam serdecznie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące wspomnianego sanatorium.....
Awatar użytkownika
andr58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 21 sie 2013 11:53
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: andr58 »

Opisałem to sanatorium na forum w poczekalni także tam dowiesz się wszystkiego.Pozdrawiam i życzę miłego kuracyjnego pobytu.Pewnie okolice już znasz jak byłaś ale polecam odwiedzić Polanicę ktora na mnie robi duże wrażenie.Krzysiek
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Duszniki Zdroj

Post autor: ewiko »

Dzięki serdeczne. Okolica jest super, Polanice również znam bardzo dobrze (podróż poślubna :lol: ), odwiedzam ją od czasu do czasu. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ