swieradow

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

swieradow

Post autor: madzia »

czy ktos byl w waclawie w swieradowie?
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: swieradow

Post autor: malgorzatas »

madzia pisze:czy ktos byl w waclawie w swieradowie?
madziu :kwiat: ja byłam a co chcesz wiedzieć...pisałam duzo jurkowi na ten temat..który jest tam obecnie na turnusie i sie świetnie bawi z tego co wiem i jest zadowolony :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23794
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: swieradow

Post autor: grazynamackowiak »

madzia wtaj nie byłam w Świeradowie Zdroju sanatorium Waclaw wklikaj gogle opinie o sanatorium jest pare postów napisane. Obecnie jest Jurek na kuracji
może coś podpowie napisze ,malgorzatas byla na kuracji więcej napisze .
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: swieradow

Post autor: malgorzatas »

grazynamackowiak pisze:madzia wtaj nie byłam w Świeradowie Zdroju sanatorium Waclaw wklikaj gogle opinie o sanatorium jest pare postów napisane. Obecnie jest Jurek na kuracji
może coś podpowie napisze ,malgorzatas byla na kuracji więcej napisze .
Z Jurkiem rozmawiałam jest zadowolony.z kuracji ;) za 3 dni juz beda polowinki u niego..i czas poleci z gorki..ale madziu :kwiat: pisz ..jak tylko bede wiedziala to sie wiedza podzielę :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: swieradow

Post autor: madzia »

malgorzatas pisze:
madzia pisze:czy ktos byl w waclawie w swieradowie?
madziu :kwiat: ja byłam a co chcesz wiedzieć...pisałam duzo jurkowi na ten temat..który jest tam obecnie na turnusie i sie świetnie bawi z tego co wiem i jest zadowolony :kwiat:
Małgosiu pisz o wszystkich zlych i dobrych cechach tego sanatorium,jakie sa pokoje,jak dobieraja kuracjuszy do pokoju,o ktorej najlepiej przyjechac
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: swieradow

Post autor: malgorzatas »

madziu:-) napisze jutro:-) teraz pisze z tabletu i jak za duzo napisze to wszystko pojdzie w kosmos:-)pozdrawiam :-) Goska:-)
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: swieradow

Post autor: madzia »

malgorzatas pisze:madziu:-) napisze jutro:-) teraz pisze z tabletu i jak za duzo napisze to wszystko pojdzie w kosmos:-)pozdrawiam :-) Goska:-)
ok. ale ja bede jutro dopiero ok. 18,ale juz z gory ci dziekuje i zycze kolorowych snow
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: swieradow

Post autor: malgorzatas »

odpwiedz bedziesz miala napisana:-) to pocztasz:-) :-) ladne tulipanki masz w nicu:-) :-)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: swieradow

Post autor: malgorzatas »

Madziu :kwiat: Wacław to normalne sanatorium..jak wszystkie..taraz nawet ma juz swoja bazę zabiegową z tego co wiem..nie chodzisz na zewnątrz tylko schodzisz na dól i masz zabiegi..moze te z pradem i na borowinkę trzeba dojśc kawałek przez park..ale to spacerek.Zabierz ciemny recznik do borowiny ;) Wiem tez że jak jedziesz z NFZ to nie dostajesz reczników,ale to nie problem bo mozna za 6 zł sobie wyporzyczyć.( to są nowości jakie wprowadzili) Pokoje sa od jedynek do czwórek..no cóż nie sa to pokoje apartamenty ale wszystko w pokojach jest..co tobie potrzebne ..czajnik..szklanki,talerzyki.Telewizor za opłata tez jest.Nie ma tam kawiarni ..najbliższa w Lukasie i W Domu Zdrojowym ;) to tez kawałek drogi przez park...sa bankomaty,jest biedronka ;)
Wcześniej nie mozesz przyjechać bo w tym samaym dniu co zaczyna sie turnus to sie tez kończy poprzedni..chyba że zadzwonisz i zapytasz czy jest miejsce wolne i mozesz przyjechać :?: Ale bądź juz tam wcześnie rano ( 6h,7h godzina)..to bedziesz miala prawo do wybrania sobie pokoju...Kawiarenka internetowa jest w Urzedzie Miasta..nie wiem tylko czy jest wi - fi...ale sie dowiem i napiszę :kwiat: Do 22h godziny musisz być w pokoju..w weekendy chodzi lekarz dyżurny rano i pyta o zdrowie..jak masz pytania to napisz odpiszę :kwiat: nie ma parkingu..trzeba miejsce szukać ale to tez zaden problem nie do pokonania..pozdrawiam Goska :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: swieradow

Post autor: malgorzatas »

Witaj madziu :kwiat: uzupełniając post w którym napisałam że sie dowiem czy w Wacławie jest wi-fi..odpisuję....nie ma tam wi - fi..kafejka internetowa jest w Urzedzie Miasta..to jakieś 10 min od Wacława...pozdrawiam serdecznie Goska :kwiat: Gdybyś jeszcze miała pytania to pisz..jest tam obecnie osoba co mnie poinformuje co do pytań ;)
ODPOWIEDZ