Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: gorkaa »

Proszę o informację na temat oddziału sanatoryjnego 1 w Lądku Zdroju ul Jadwigi 2. Interesuje mnie wszystko. Dzisiaj wyczytałam skąpą informację w przeglądarce, że otrzymałam pobyt jw. czy to jest sanatorium wojskowe?
forumowicz

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: forumowicz »

Witaj Gorko :) Tak , to jest adres Sanatorium Wojskowego a oddział nr.1 to znaczy ten budynek najwyżej położony zwany Lotnikiem .Jak widać remonty zakończone jeśli masz tam skierowanie 8-) .Życzę samych pozytywów na zabiegach i nie tylko ;) :D Pozdrowionka :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: gorkaa »

Jeżeli po remoncie to jest szansa na to że będzie tam ładnie :)
A jak tam jest w tym Lotniku? domyślam się, że wysoko hheee

Widzisz Smuga, przeznaczony jest mi ten Lądek, no nie? Nie wiem tylko czy trafiłam lepiej czy gorzej z Jana do Lotnika
forumowicz

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: forumowicz »

W Janie nie byłam , znam go tylko z zewnątrz , a do Lotnika biegusiałam na zabiegi .Już w zeszłym roku była dobra , nowa baza zabiegowa .Jedynie pokoje były już lekko posunięte ;) Zabiegi i tak są dla wszystkich budynków w Wojskowym porozrzucane i wszyscy mniej lub więcej wędrują po schodkach :lol: :lol: To taki dodatkowy zabieg :lol: :lol: Myślę że po remoncie będzie bardzo fajnie . Kiedy jedziesz :?:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: gorkaa »

Jadę 7-28 październik. Myślę, że będzie piękna złota jesień.
forumowicz

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: forumowicz »

Życzę Ci pięknej pogody , takiej prawdziwej złotej polskiej jesieni .Wtedy to dopiero będzie pięknie w Lądku .Myślę że może ktoś się odezwie ze świeżymi wiadomościami .Nasze koleżanki forumowe pisały o spotkaniu w Lądku we wrześniu , to będziesz miała wiadomości z pierwszej ręki :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24579
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: ewasz »

Goreczko :serce: ale się cieszę :D
Tak, Lądek jest Ci przeznaczony :lol: :lol:
Super, że będziesz w Lotniku, Alice już pisała o nim w swoim poście bo toś już tam dostał przydział ;)
Uważam, że lepiej teraz trafiłaś bo bazę zabiegową będziesz miała na miejscu i tak się nie nabiegasz jak z JANA ale :lol: :lol: w zamian masz ..... schody, schody, schody :lol: :lol: :twisted:
Myślę, że rekonesans LOTNIKA będzie zrobiony :)
Nie wiem czy kuracjusze z Lotnika będą korzystać z dobroczynnych wód siarczkowo-fluorkowych i siorczkowo-radanowych :roll:
Pozdrawiam serdecznie :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: Felice »

Goreczko,zajrzyj na priv.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: sztani »

,Piękny czas . Byłem w ubiegłym roku o tej porze . cały okres z wyjątkami - krótki rękawek . . Wypoczywaj Goreczko :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23794
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: grazynamackowiak »

Witam byłam kuracjuszką 23 wojskowego szpitala uzdrowiskowo rehabilitacyjnego obok Lotnika do Lotnika chodziłam na zabiegi ale byłam przed remontem obecnie
kuracjusze przebywający w Lądku niech nas poinformują jak Lotnik po remoncie baza zabiegowa co się zmieniło będzie przydatne innym kuracjuszą pozdrawiam
kuracjuszy Lądkowych .
ODPOWIEDZ