Krynica Zdrój-Leśnik

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kazik
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 10 sty 2012 14:15
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Krynica Zdrój-Leśnik

Post autor: kazik »

Jadę do sanatorium Leśnik w Krynicy od 24-10 do 14-11-2014 z lubuskiego.
Proszę o najnowsze wiadomości o tym sanatorium, jak i o możliwości parkowania.
Pozdrawiam
Kazik
Malgorzata45
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 12 sie 2014 16:33
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój-Leśnik

Post autor: Malgorzata45 »

Witam , w lesniku byłam w 2010 roku w grudniu . Sanatorium przyjemne chociaz skromnee . Jedzenie wspaniale wręcz domowe . Parking jest dla kuracjuszy , trzeba chyba coś tam placić za miejsce . Obsługa bardzo mila .
kazik
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 10 sty 2012 14:15
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój-Leśnik

Post autor: kazik »

Witam. Dziękuję Małgorzato za wiadomość.
Może ktoś jeszcze napisze, o swoim pobycie w tym sanatorium. Do października jest trochę czasu,i odezwie się ktoś kto jedzie w tym samym terminie.

Pozdrawiam
Kazik
marconi50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 08 wrz 2012 18:56

Re: Krynica Zdrój-Leśnik

Post autor: marconi50 »

Byłem w Lesniku w maju 2014>> Sanatorium ładne, czyste i pieknie połozone. Jedzenie bardzo dobre, baza zabiegowa taka sobie ale współpracuja z Continentalem który jest po drugiej stronie ulicy i tam mozna skorzystać z groty solnej , sauny czy tez basenu. Ja byłem zadowolony z pobytu. Parking jest na ulicy lub z tyłu za sanatorium. Raczej problemu z parkowaniem nie powinno być. Na ulicy bezpłatny natomiast za obiektem możliwe że coś się płaci. Plusem jest to że to praktycznie tuż przy deptaku. Wszędzie blisko.
tesia21
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 sie 2014 18:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój-Leśnik

Post autor: tesia21 »

ja jadę tez leśnika od 1-22 pażdziernika czy ktoś jedzie w tym czasie z okolic trójmiasta Elbląga ja jestem z Malborka chętnie się piszę na wpólną podróż
ODPOWIEDZ