Szpital rehabilitacyjny Zakopane

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Szpital rehabilitacyjny Zakopane

Post autor: leszek1958 »

Witam,proszę o opinie o szpitalu rehabilitacyjnym w Zakopanym.
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Szpital rehabilitacyjny Zakopane

Post autor: ninak »

Leszek 1958 ,już po pobycie w Cieplicach?Opisz nam Stoczniowca,oddział rehabilitacyjny.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Szpital rehabilitacyjny Zakopane

Post autor: leszek1958 »

Witam,jeśli chodzi o Cieplice i Stoczniowiec--pobyt na oddz.rehabilitacji wspominam bardzo dobrze .Zabiegi bardzo dobre,prawie wszystkie na miejscu(basen i gimnastyka zbiorowa w domu zdrojowym minuta drogi),bardzo miła i kompetentna kadra,zakwaterowanie dobre, ja mieszkałem w pokoju 2 osobowym typu studio,pokój duży wystarczająca ilość szaf,jedzenie bardzo dobre i jak dla mnie wystarczało.Co do samych Cieplic--jest gdzie spacerować piękne parki,można samemu zwiedzać okolice np.Chojnik,jest gdzie potańczyć.Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu pobyt w Cieplicach,i jeszcze jedno najważniejsze towarzystwo było super.Jeśli jeszcze jakieś pytania proszę pytać odpowiem.Ja ponawiam pytanie o Zakopane. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szpital rehabilitacyjny Zakopane

Post autor: Felice »

Leszek,odpuść sobie Zakopane,tam teraz regularny szpital jest.
ODPOWIEDZ