Rymanów Zdrój 03,11,2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: bebe14 »

Witam czy ktoś jedzie z Lubelskiego chętnie bym się zabrał i dorzucił na paliwko
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: jan19557 »

Do jakiego sanatorium się załapałeś?
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: bebe14 »

Zimowit jadę pierwszy raz chce się odbudować fizycznie i psychicznie po ciężkim roku Będzie to dla mnie duża niewiadoma jako świeżaka
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: jan19557 »

Ziomku posłuchaj dobrej rady. Niczym się nie przejmuj. Rymanów to nieduża mieścina ale bardzo przyjazne kuracjuszom. Ziemowit jest położony troszkę na uboczu w lasku ale do tego można się przyzwyczaić . Ja byłem w ubiegłym roku w Kasztanowym Dworze do którego na pewno zawitasz bo tam odbywają się wieczorki zapoznawcze z Ziemowita i imprezy co dziennie z wyjątkiem poniedziałku. Jeden plus to to, że w Ziemowicie masz basen na miejscu. Ważne jest dobre samopoczucie i dobre towarzystwo. Do innych rzeczy można się przyzwyczaić. Miłego wypoczynku.
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: forumowicz »

Byłam w Rymanowie parę godzin i stwierdziłam ,że żałuję iż odmówiłam kiedyś ZUS-owi i wybrałam Iwonicz ;) :oops: Bebe 14 zobacz fotki na NS z Rymanowa ,cudo miejscowość.Bedziesz mógł pojechać lub powędrować do Iwonicza .Pojechać na Węgry i inne wycieczki .Byłam w Zimowicie w środku ,całkiem przyzwoity obiekt.Sam Rymanów piękny , przepiękny park .Jak stworzycie jakąś fajna grupę to nie zechce się Tobie wyjeżdzać zobaczysz.
Miłego pobytu :) :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: jan19557 »

Kruszynko pobliski Iwonicz też jest ładny. Nie można mu nic zarzucić.
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: bebe14 »

No to się bardzo cieszę oby pogoda była i biodra wytrzymały miedzy czasie u siebie rehabilitacja i do listopada zleci
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: forumowicz »

Janku jak najbardziej :) byłam w maju br ale Rymanów urzekł mnie szczególnie parkiem ;) duży przepiękny .Iwonicz jak pokazało koleżeństwo tutaj jest swietny dla osób ,które lubią daleko chodzić ,na górki etc :) Np takie nasze Słoneczko ;) :lol:
Ja natomiast wolę sie nie zapuszczać aż tak ;) :lol:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: Suzen »

bebe14 pisze:Zimowit jadę pierwszy raz chce się odbudować fizycznie i psychicznie po ciężkim roku Będzie to dla mnie duża niewiadoma jako świeżaka
Witaj Bebe14 :)
Tak jak powiedzieli moi Przedmówcy, Rymanów to miejscowość idealna do rehabilitacji i wypoczynku.Super mikroklimat.Czuję to i oddycham pełną piersią.Tutaj odbudujesz się fizycznie i psychicznie.Będzie tak z pewnością. :D
Zimowit też moim zdaniem prowadzi niezłą rehabilitację.
Byłam w Rymanowie nie raz i nie dwa...i będę z pewnością jeszcze. ;) Zawsze wracam tu z radością .Mam wielki sentyment do tego uzdrowiska :D
Życzę Ci udanej rehabilitacji,wypoczynku i miłych wspomnień. :)
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rymanów Zdrój 03,11,2014

Post autor: bebe14 »

No to tym bardziej nie mogę się doczekać I jeszcze pytanie z innej pułki jak ludzie mniej więcej wyglądają rocznikowo więcej młodzieży czy trochę starszych ludzi ,żeby nie było że mi coś przeszkadza istna ciekawość ,no i czy można spokojnie laptopa sobie wziąść
ODPOWIEDZ