Polańczyk

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Polańczyk

Post autor: ania1961 »

Byłam w Polańczyku w ośrodku Ela ponad 10 lat temu( dzisiaj Amer-pol). Widzę, że zaszły tam duże zmiany :-)Ośrodek wygląda zachęcająco :-)
Otrzymałam skierowanie na turnus od 1.12.2014. Może ktoś wybiera się w tym samym czasie? :-)Pozdrawiam Ania
Maja58
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 19 cze 2014 11:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Polańczyk

Post autor: Maja58 »

:):) Zazdroszczę wyjazdu. Wróciłam kilka tygodni temu...Już gotowa jestem jechać, ale ZUS nie jest na to gotowy:):):) pozdrawiam i wspaniałych chwil życzę:) Bieszczady są urocze a ludzie je zamieszkujący wspaniali:)
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polańczyk

Post autor: ania1961 »

Cieszę się na ten wyjazd.
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polańczyk

Post autor: ania1961 »

Maja58 pisze::):) Zazdroszczę wyjazdu. Wróciłam kilka tygodni temu...Już gotowa jestem jechać, ale ZUS nie jest na to gotowy:):):) pozdrawiam i wspaniałych chwil życzę:) Bieszczady są urocze a ludzie je zamieszkujący wspaniali:)
To cieszę się tym bardziej :D Dziękuję...mam nadzieję, że mój pobyt będzie udany :)
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polańczyk

Post autor: ania1961 »

Wznawiam wątek :)
Otrzymałam skierowanie na turnus od 1.12.2014. Może ktoś wybiera się w tym samym czasie? :-)Pozdrawiam Ania[/quote]
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Polańczyk

Post autor: jan19557 »

Jestem przekonany, że kogoś znajdziesz. Jeszcze masz trochę czasu. Oby ci dopisało szczęście i wesołe towarzystwo bo termin trochę nieciekawy. Ja byłem 2 lata temu po sąsiedzku. Też miałem mało ciekawy termin i przyznam, że było trochę nudno ale może tobie dopisze fajniejsze towarzystwo. Powodzenia.
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polańczyk

Post autor: ania1961 »

Brzmi to mało optymistycznie :(
Mam jednak nadzieję, że ten grudniowy czas będzie dla mnie łaskawy i mile mnie zaskoczy. Czego sobie i wszystkim kuracjuszom życzę. Liczę również na to, że ktoś się odezwie i dołączy do mnie :-)Dziękuję za info...
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Polańczyk

Post autor: jan19557 »

Nie przywiązuj większej uwagi do mojej bazgraniny. Każdy turnus to inni ludzie i inna atmosfera. Trudno jest coś zorganizować jak się trafią same smutasy . Będzie dobrze . Odrobina optymizmu dobrze ci zrobi. Na dobry początek masz :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ania1961
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 11 maja 2013 17:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polańczyk

Post autor: ania1961 »

jan19557 pisze:Nie przywiązuj większej uwagi do mojej bazgraniny. Każdy turnus to inni ludzie i inna atmosfera. Trudno jest coś zorganizować jak się trafią same smutasy . Będzie dobrze . Odrobina optymizmu dobrze ci zrobi. Na dobry początek masz :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i mam pozytywne nastawienie do ludzi, do miejsc, które odwiedzam. Wierzę w to, że będzie to kolejny bardzo udany pobyt :-) Dziękuję za miły gest i pozdrawiam serdecznie :-)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Polańczyk

Post autor: jan19557 »

Tak trzymaj ;)
ODPOWIEDZ