CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

WITAM,
DOSTAŁEM SKIEROWANIE DO SZPITALA UZDROWISKOWEGO NR 1 W CIECHOCINKU OD 15 LISTOPADA.
BEDĘ WDZIECZNY ZA INFORMACJĘ O TYM SZPITALU. JAK KTOŚ BYŁBY CHĘTNY TO MOGĘ ZABRAĆ BEZ ZOBOWIĄZAŃ
Z WARSZAWY, WYJAZD ALBO 14.11.2014 PO POŁUDNIU LUB RANO 15.
POZDRAWIAM ZNAJOMYCH Z BRYZY I ARKI.
MYSZEK
zbl63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 30 sty 2013 18:38
Oddział NFZ: Lubelski

Sanatorium Sanvit CIechocinek

Post autor: zbl63 »

Myszek szkoda że nie jedziesz z Lublina Jadę z Lublina do Ciechocinka 14 listopada do sanatorium sanvit. Pozdrawiam. Zyczę miłego podytu
krzycholu
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 25 wrz 2014 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: krzycholu »

Przebywalem tam na turnusie z ZUS w kwietniu br , nowa czesc za doplata jest ok , stara troche slabo sie prezentuje.
Zabiegi na miejscu Ok , jedzenie slabe, dziwne pomysly maja kucharki np.zupa kwas z kapusty.... :D
Polozenie super , wszedzie blisko, w zasiegu kilkuset metrow kilka dancingow- Wagon, Targon czy Teatralna.
Pani ordynator hm.... zobaczycie na miejscu , ma swoje humory...
Dyscyplina? Raczej luz, po 22-tej mus wrocic do budynku, do pokoju niekoniecznie ....
Grunt to zgrana paczka....
pozdro
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

DZIEKI ZA INFORMACJĘ, BARDZO MI POMOGŁEŚ,MAM JESZCZE PYTANKO-CZY MOŻNA Z BASENU KORZYSTAĆ PO ZABIEGACH.
CO DO TRANSPORTU Z LUBLINA TO MOŻEMY UMÓWIĆ SIĘ NA STACJI WARSZAWA CENTRALNA I CIEBIE ODBIORĘ, JADĘ SAM I JAK CO, TO DOST5OSUJE NSIĘ DO ROZKŁADU JAZDY POCIAGU. :D :D :D
A ZAPOMNIAŁEM JESZCZE POZDROWIĆ TOWARZYSTWO Z GRYFA/PODHALA
MYSZEK
krzycholu
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 25 wrz 2014 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: krzycholu »

Baseny sa dwa z jednego mozna korzystac zdaje sie ze do 21-ej oczywiscie odplatnie , chyba 5 czy 7 zl / h.
oczywiscie oba sluza raczej do cwiczen niz plywania sa po prostu male i slone ... :D
Wiekszy jest w wojskowym i tam warto wziac karnet na kilka wejsc, ma zdaje sie 25 m dlugosci
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

WITAM
DO KRYCHOLA - DZIEKI ZA INFORMACJE O BASENACH, BEZ TEGO NIE MOGĘ ŻYĆ,PISZESZ O DOPŁACIE ZA ZAMIESZKANIE W NOWEJ CZĘŚCI, JAK TO ORGANIZACYJNIE WYGLĄDA( CZY TRZEBA PRZYJECHAĆ WCZESNIEJ, CZY TEŻ OPŁACIĆ PRZELEWEM). jAK MA SIE TAKIEGO PROWADZĄCEGO JAK TY, TO WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI SA ROZWIAZANE.
MYŚLĘ, ŻE LUBLIN SIE ODEZWIE W SPRAWIE WYJAZDU Z WARSZAWY. :) :) :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE.
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

WITAM
ZBI ODEZWIJ SIĘ JAK CHCESZ TO MOGĘ ZAREZERWOWAĆ TOBIE MIEJSCE W SAMOCHODZIE Z WARSZAWY 14/15 LISTOPADA DO CIECHOCINKA, PODJADE PO CIEBIE ALBO NA KOLEJ ALBO DO AUTOBUSU. JAK ZAŁATWISZ INNY TRANSPORT TO DO ZOBACZENIA W CIECHOCINKU.
POZDRAWIAM
MYSZEK :kwiat: :kwiat: :kwiat:
krzycholu
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 25 wrz 2014 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: krzycholu »

Tak, polecam przyjechac wczrsnie rano, ja bylem ok. 9 tej .
O pokoj w czesci po remoncie pytac na dole w recepcji i tam doplacic chyba 82 zl/ os turnus.
Warto, masz za to lodowke i tv lcd w tej cenie.
Kwestia dogadac sie z kims , pokoje w większości to 2-ki ale sa tez 3-ki i pojedynki ale z tymi ostatnimi to jest problem..... he he.
Trzeba miec papier od lekarza i zalatwiac to wczesniej, przewaznie mieszkaly tam panie....
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

Witam
Dzwoniłem w sprawie nowej części budynku lecz jest problem ja mam skierowanie z ZUS i nie ma mowy o dopłacie. Dopłata wynosi obecnie 95 zł.Pytałem sie o parking, uzyskałem odpowiedz, że jak znajdę miejsce to nie ma problemu odplatnie.
A Ty się nie wybierasz na regenerację!
Pozdrawiam ;) ;) ;)
Myszek
krzycholu
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 25 wrz 2014 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: krzycholu »

Ja teraz czekam na bilet z NFZ - numer 602 wiec kwestia kilku tygodni.
W Szpitalu nr 1 bylem w kwietniu z Zus-u i nie bylo problemu z pobytem w nowej czesci za doplata , cale pietro to byl ZUS- dziwne.
Parking jest maly i wiecznie pelny, czesc stoi przed recepcja a kilkanascie sztuk z tylu kompleksu a reszta na ulicy przed.
Wiekszosc stawia auta na ulicy ale.... no wlasnie ja postawilem swoje na parkingu strzezonym za kosciolem na ul. Kwiatowej chyba ok. 400 m od sanatorium i spokojnie spalem.
W nocy z lanego poniedzialku na wtorek znajomej zza sciany jakies dresy sponiewieraly auto i miala sporo problemow bo policja zjawila sie po 2 dniach i oczywiscie olala temat.
Pobyt wspominam mile pogoda dopisala , palilismy grilla na terenie i lezakowanie na kocach , kwiecien byl cieply.
Bez zastanowienia pojechal bym jeszcze raz.... :D
ODPOWIEDZ