Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marianwis
Posty: 1
Na forum od: 22 paź 2014 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Post autor: marianwis »

Witam wszystkich

Z kochanego zusu dostałem "darmowe wczasy" w Międzywodziu.
Przeczytałem coś niecoś o tym ośrodku i aż strach się bać.
Podejrzewam że to za wszelkie grzechy :cry: raz beznadziejny termin, dwa tragiczne warunki, trzy rehabilitacja do d..
i po czwarte nieprzyjemny personel. Mam tylko nadzieję, że towarzystwo będzie super (z jajami po prostu hehe).
Będę 28.11 jechał samochodem z trójmiasta mogę po drodze zabrać towarzyszy niedoli. Jak będzie ktoś chętny podam
jakiś kontakt by omówić szczegóły. Pozdrowionka
guma1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 166
Na forum od: 18 lis 2009 20:39
Staż sanatoryjny: 7

Re: Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Post autor: guma1958 »

Jak mówią,z deszczu pod rynnę.Współczuję........
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Post autor: jan19557 »

Nie przesadzajcie, wszędzie może być fajnie jak się ma doborowe towarzystwo. Jest wiele sanatoriów z kiepskimi zabiegami i warunkami lokalowymi. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Personel też w większości jest podobny. To są tacy sami ludzie jak my i każdy może mieć zły dzień. W czasie ostatniego pobytu wszyscy chwalili rehabilitantkę a jednej zołzie nie podobała się i nawet pisała donosy do ZUS-u. Tacy ludzie powinni dostawać rehabilitacje na KAMCZATCE, bo często psują opinie porządnym ludziom. Życie nie zawsze jest piękne a ludzie są tylko ludźmi. Przymknijmy czasem oko na niedociągnięcia innych bo sami często w pracy w oczach innych jesteśmy tacy sami. 8-)
gosckk
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 13 sie 2014 19:40
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Post autor: gosckk »

Witam ja byłam w Miedzywodziu juz 2 razy najlepsze sanatoria pod słoncem :)) zalezy wszystko od towarzyszy i od ciebie jesli nastawiasz sie żle uwierz, bedzie zarąbiście pozdrawiam daj znać jak było :))
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Post autor: ptysiu111 »

Jak z ZUS to zapewne do sanatorium Perła w Międzywodziu.
Niestety o dobre wiadomosci trudno.
Jedyną zaletą tego sanatorium jest połozenie przy samej wydmie.
Poza tym to mega porazka.Jest tak jak w opiniach pisanych na forach.
Nalezy zyczyc Ci tylko dobrego towarzystwa,bo inaczej to mega porazka okaze sie Twój pobyt.
Mimo wszystko zycze Ci zdrówka i usmiechu.
ps.Dobra rada to pros o pokoj na 4pietrze.Na samej górze.
marianwi5
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 sie 2012 12:41

Re: Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Post autor: marianwi5 »

Witam
Tak myślalem, nikt nie jedzie w to "urocze" miejsce...niestety. Postaram się zorganizować silną grupę
by super przeżyć te trzy tygodnie.

gosckk dodałas mi trochę otuchy, pojadę pozytywnie nastawiony, a co było i jak, oczywiście opisze :D

ptysiu111 wiem,że jadę w bagno, zastosuję się do wskazówki i wyrwę pokój na 4 piętrze :)

pozdrowienia
gosckk
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 13 sie 2014 19:40
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Międzywodzie 28.11 - 21.12.2014

Post autor: gosckk »

marianwis Witam i jak bylo miałes opisać , myślę ze nie było zle , zaliczyłes rzemieślnik i relax czyli udany pobyt pozdrawiam :))
ODPOWIEDZ