Uniejów od 06.11.2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ullala_102
Posty: 1
Na forum od: 25 paź 2014 17:27

Uniejów od 06.11.2014

Post autor: Ullala_102 »

Witam, wybieram się do Uniejowa od 06.11.2014r. :)
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uniejów od 06.11.2014

Post autor: jurand40 »

Witaj Ullala na forum napisz jeszcze skąd jedziesz i do jakiego sanatorium wtedy bedzie łatwiej wujek dobra rada
aga_76
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 17 paź 2014 12:06

Re: Uniejów od 06.11.2014

Post autor: aga_76 »

Witaj Ullala,

napisz proszę jakie są twoje wrażenia i opinia na temat tego sanatorium.

Ja mam skierowanie niestety dopiero od 22 lutego 2015

Czekam niecierpliwie na odpowiedź
forumowicz

Re: Uniejów od 06.11.2014

Post autor: forumowicz »

Aga- wrzuc nazwę sanatorium w wyszukiwarkę, jest trochę opinii o Uniejowie :) Ja byam w czerwcu- wróciłam zadowolona :)
aga_76
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 17 paź 2014 12:06

Re: Uniejów od 06.11.2014

Post autor: aga_76 »

Aga,
czytałam, ale opinię są podzielone, chcę zaznaczyć że nie oczekuję zbyt wiele, jeśli masz chwilę to napisz co myślisz o bazie zabiegowej,
czy w ramach zabiegów można korzystać z Term i jak można zorganizować sobie czas wolny :)

Pozdrawiam
forumowicz

Re: Uniejów od 06.11.2014

Post autor: forumowicz »

Aga, jeżeli lekarz przepisze Ci zabiegi na termach to jak najbardziej można korzystać :) Jest pół godziny gimnastyki w solance i pół godziny czasu wolnego. Jeżeli chcesz zostać dłużej musisz dopłacić.
Baza zabiegowa nie jest zła, w sumie wg mnie najgorzej wyposażona jest sala gimnastyczna.
Samo sanatorium jest przyjemne, położone w ładnym miejscu, chociaż zimą chyba nie chciałabym tam jechać.... Jest kawiarnia na miejscu, tance 3 razy w tygodniu przy muzyce z laptopa i raz w tygodniu zespół na żywo. W miasteczku rozrywki sednie, jeden klub nocny z dicho, w ciągu dnia można tam pograć w kręgle.Na dobre jedzenie, winko albo degustację mocnych alkoholi typu śliwowica warto wybrać się do karczmy pod wiatrakami. Ogólnie- latem jest gdzie chodzić, czy jeździć na rowerze - zimą pozostaje mieć nadzieję,że towarzystwo się fajnie zintegruje ;)
forumowicz

Re: Uniejów od 06.11.2014

Post autor: forumowicz »

aaaa- jezeli nie dostaniesz przydziału na basen od lekarza to koniecznie chodz nawet prywatnie :) Solanka jest super, oprócz leczniczych właściwości dodaje skórze urody :) Wygładza, likwiduje cellulit. No polecam 8-)
aga_76
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 17 paź 2014 12:06

Re: Uniejów od 06.11.2014

Post autor: aga_76 »

Aga, bardzo dziękuję za info. Będę próbowała nie złapać przeziębienia mocząc się w solankach.

Zadbam o wygląd skóry i pozostaje mi tylko liczyć na fajne towarzystwo, które lubi potańczyć i wypić lamkę dobrego wina ;)

Mam nadzieję, że zima tam będzie miała swój urok :) Fajnie, że mogłaś wyjechać latem.....

Czy mogę liczyć na kąpiele borowinowe? :)
ODPOWIEDZ