Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: kama »

Witam! Czy wybiera się ktoś w tym terminie do KOGA Kudowa Zdrój?
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: kama »

Ponawiam pytanie: czy ktoś wybiera się w tym terminie do Kudowy Zdroj?
igla
Posty: 4
Na forum od: 15 lis 2014 20:37

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: igla »

Wybieram się,ale do Zameczku.Chyba zahoduję brodę,bo z pewnością bedzie etat dla Mikołaja :P a że ciągne saniami z dalekiej północy,to mam szanse ;) Pierwsze święta poza domem :cry:
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: kama »

Witaj igla! To sa również moje pierwsze święta bez rodziny. Ja jade z poludniowej wielkopolski
igla
Posty: 4
Na forum od: 15 lis 2014 20:37

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: igla »

To masz rzut beretem ;) ja z samego bieguna zimna.Tylko ok.800km.Całe szczescie,że nie męczę się zbytnio podróżą.No i 3 tygodnie odpoczynku po przejażdzce.Jeśli można to nazwać odpoczynkiem ;) Bardziej tu pasuje określenie relaks :lol: Jest co zwiedzać w okolicy,tyle że mam już to zwiedzone.Może wyskoczy sie do Pragi.Piękne miasto.Nigdy nie miałem czasu pochodzić dłużej.Ciekawe jak w adwencie z imprezkami.Dobrze byłoby trochę rozruszać gnatki w ramach kuracji,zamiast brać dodatkowe godziny gimnastyki.
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: maria123 »

Nie wybieram się w tym roku,ale byłam 20 lat temu w tym santorium koga też w grudniu . Stołówka była na miejscu na ok 100 osób ,natomiast na zabiegi trzeba było chodzić . Było wszystko ok.Mogę z tobą jechać ,jak otrzymam skierowanie :lol:
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: kama »

Witaj igla! Tak ja mam w stosunku do Ciebie tylko 230 km. Ja również znam te strony i bardzo Lubie tam wracać. Faktycznie wypad do Pragi to dobry pomysl, zwlaszcza jak ktoś dysponuje samochodem. Mam jednak nadzieje, ze Kudowa zadba o swoich kuracjuszy w tym szczególnym okresie :-).
stas5c
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 02 lis 2010 10:28

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: stas5c »

Wybieram się ale ja mam skierowanie od 8 grudnia i do Zacisze w Kudowie zdr, pewnie przyjęcia są rozplanowane na kilka dni :kwiat:
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: kama »

Ja niestety mam skierowanie do " kogo" od 7. Jestem pelna obaw po dotychczasowych wpisach.
igla
Posty: 4
Na forum od: 15 lis 2014 20:37

Re: Kudowa Zdrój "koga 07-28 grudnia 2014

Post autor: igla »

To zależy czego oczekujesz po uzdrowisku.Byłem dwa razy w sanatorium.Leczę dyskopatię.Pierwsze sanatorium Busko-Zdrój i szok!Po wielu latach mniejszych,czy większych codziennych dolegliwości 3 tyg.po powrocie wszystko prysnęło jak zły sen. :P Przez półtora roku nie dokuczało nic.Po przeszło dwóch latach dostałem skierowanie do Cieplic.Wspaniała atmosfera,zabawa,super towarzystwo,ale pleckom nie pomogło nic,a nic.Mimo to bardzo jestem zadowolony z wyjazdu.Zrelaksowałem się,zgubiłem parę zbędnych kilogramów... :P Super wspomnienia,wspaniali ludzie....Tęsknię...
ODPOWIEDZ