Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Anna50
Posty: 2
Na forum od: 13 lis 2014 14:34

Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: Anna50 »

Anna50
Wyjeżdżam pierwszy raz do sanatorium i to w okresie świątecznym -10-31.12/14.
Trochę mam wątpliwości czy dobrze robię , bo nigdy nie spędzałam świąt poza domem.
Może ktoś był i napisze coś na ten temat :) A może ktoś jedzie w tym terminie do Buska? :P
Będę wdzięczna za podzielenie się informacjami.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: ulanie »

Oj Anno trudno powiedzieć, czy dobrze robisz, czy źle... Boże Narodzenie, to rodzinne święta i przykro je spędzać z dala od najbliższych. Dokonałaś bardzo trudnego wyboru, więc myślę, że dobrze robisz, bo taka decyzja nie powstała bez zastanowienia. W Busku jest bardzo ładnie, a i we Włókniarzu ponoć ok :D Bądź dobrej myśli :D
forumowicz

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: forumowicz »

Anno50..,jeżeli głównym celem wyjazdu jest odzyskanie zdrowia, to uważam że każdy termin i miejsce jest dobre. "Włókniarz" jest bardzo lubiany przez kuracjuszy i ma świetne opinie. Dostałaś pobyt i rehabilitacje w świetnym obiekcie. Na nudę z pewnością nie będziesz narzekać. Napisz po powrocie jak tam teraz jest. Pozdrawiam i życzę udanej kuracji.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: Selene »

Anno50 :kwiat: witamy Ciebie serdecznie na forum :)

Anno jak na swój sanatoryjny debiut pora niezbyt fortunna jeżeli masz rodzinę. Ale tak jak moi przedmówcy uważam, że ratowanie zdrowia jest najważniejsze.
Ja byłam we Włókniarzu w tym roku na przełomie czerwca i lipca i potwierdzam, że trafiłaś na dobry ośrodek, który oferuje ogromną gamę zabiegów.
Jeżeli będziesz miała pytanie to zapraszam. A moją opinię na temat Włókniarza znajdziesz tutaj:

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... ko#p184991

Pozdrawiam :)
Anna50
Posty: 2
Na forum od: 13 lis 2014 14:34

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: Anna50 »

Witam Was serdecznie na forum i bardzo dziękuję za odpowiedzi .
Tak to prawda, że decyzja nie była łatwa, ale jak chodzi o podreperowanie zdrowia w tak rekomendowanym miejscu to na pewno
będzie to wybór dobry.
Obiecuję ,że napiszę jak już będę a to za niecałe 4 tyg.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: ulanie »

Anno zdrowie jest najważniejsze, więc nie pomyliłam się- dokonałaś właściwego wyboru i jak już tu mix pisał nieważna jest pora roku i święta, które na drugi rok pewnie spędzisz w domu :D W Busku byłam wrzesień/październik tego roku w Krystynie, a obok Włókniarza tylko przechodziłam i szkoda, że do niego nie trafiłam :( Życzę zdrówka i wspaniałego pobytu :kwiat:
mary416
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 09 kwie 2013 12:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: mary416 »

Polecam Włókniarza. Baza zabiegowa rewelacyjna. Podczas turnusu stanęłam tam o własnych siłach na nogi. Obiecałam sobie że kiedyś tam wrócę :serce:
Awatar użytkownika
sylwiah77
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 12 kwie 2013 20:03
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: sylwiah77 »

Ja również gorąco polecam Włókniarza ;-) baza zabiegowa rewelacyjna !!! mam nadzieję ,że tam jeszcze wrócę ;-)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: jan19557 »

Aniu nie stresuj się tym terminem. Ja też spędziłem w Busku święta co prawda wielkanocne ale na pewno będzie fajnie. Uroczysta wigilia i posiłki też w wydaniu świątecznym, na śniadanie i kolacje ciasto. Naprawdę było miło i oczywiście nie obyło się bez dyngusa z sąsiadkami. Ty doświadczysz czegoś innego, pośpiewasz sobie kolęd , pomyślisz o najbliższych a z drugiej strony odpoczniesz od obowiązków przedświątecznych. To też będzie nowość. Może zapragniesz zostać na Sylwestra?
Awatar użytkownika
sylwiah77
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 12 kwie 2013 20:03
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Busko Zdrój Sanatorium Włókniarz

Post autor: sylwiah77 »

DSC_0266.jpg
Włókniarz blok B
na samej górze z lewej strony moje okno ;-)
ODPOWIEDZ